۵۹۶ تن کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان در استان توزیع می شود

۵۹۶ تن کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان در استان توزیع می شود یاسوج- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: مقدار ۵۹۶ تن کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان توزیع خواهد شد.
به گزارش خبرگ..

۵۹۶ تن کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان در استان توزیع می شود

۵۹۶ تن کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان در استان توزیع می شود

یاسوج- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: مقدار ۵۹۶ تن کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان توزیع خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سالار حسین پور، افزود: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به منظور تنظیم بازار و تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم استان، مقدار ۵۹۶ تن کالاهای اساسی از جمله برنج، شکر و گوشت منجمد در این ماه تخصیص وبین شهروندان توزیع خواهد شد.

وی بیان داشت: در این طرح مقدار ۳۰۰ تن برنج با قیمت مصوب هر کیسه ۱۰ کیلویی ۱۸۵ هزار تومان، ۲۷۰ تن شکر بسته بندی با قیمت هر کیلوگرم ۸,۷۰۰ تومان و ۲۶ تن گوشت منجمد با قیمت هر کیلو ۸۰ هزار تومان در فروشگاه‌های معتبر و زنجیر ه ای وبا رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی عرضه می‌شود.

حسین پور تصریح کرد: کار نظارت دقیق با حضور بازرسان مقیم این سازمان و دیگر دستگاه‌های نظارتی انجام و با کسانی که احیاناً قصد اخلال در نظام اقتصادی و بازار را داشته باشند به شدت برخورد قانونی و تعزیری خواهد شد.