۳۶ هزار معلم رسمی در مدارس آذربایجان غربی مشغول تدریس هستند

۳۶ هزار معلم رسمی در مدارس آذربایجان غربی مشغول تدریس هستند ارومیه – مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر ۳۶ هزار معلم رسمی در مدارس استان مشغول تدریش بوده و اجازه ندادند آموزش در هیچ ..

۳۶ هزار معلم رسمی در مدارس آذربایجان غربی مشغول تدریس هستند

۳۶ هزار معلم رسمی در مدارس آذربایجان غربی مشغول تدریس هستند

ارومیه – مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر ۳۶ هزار معلم رسمی در مدارس استان مشغول تدریش بوده و اجازه ندادند آموزش در هیچ نقطه از این استان تعطیل شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مهین منافی پیش از ظهر پنجشنبه در دیدار وزیر آموزش و پرورش استان با معلمان منتخب آذربایجان غربی افزود: معلمان استان آذربایجان غربی ایثارگرانه با حضور در مناطق مرزی و محروم از شبکه شاد، اجازه ندادند آموزش در هیچ نقطه از این استان تعطیل شود.

وی ادامه داد: ۳۶ هزار معلم رسمی، ۴ هزار و ۱۰۰ نیروی انسانی آموزشیار نهضت و نیروهای حق التدریس در طول سال‌های طولانی در استان محروم آذربایجان غربی مخلصانه و عاشقانه در تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم فعالیت می‌کنند.

منافی افزود: در شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا همکاران آموزشی و معلمان ایثارگر با وجود تنوع آب و هوایی بسیار سرد و بسیار گرم و جاده‌های صعب العبور استان مرزی ما مردانه و شجاعانه توانستند، با روش‌های مختلف آموزش اعم از شبکه شاد، ارائه بسته‌های آموزشی و برگزاری کلاس‌های رفع اشکال بویژه در مناطق محروم و کم جمعیت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ارائه خدمت کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: معلمان ما در این دوران بحرانی ۹۲ هزار دانش آموز را در ۱۸۷۳ مدارس روستایی با وجود مشکلات تردد و جسمانی و استرس بیماری و نبود امکانات تردد در مناطق صعب العبور، توانستند به صورت حضوری حمایت کنند و ایثارگرانه اجازه ندادند آموزش تعطیل شود.

وی بیان کرد: برای معلمانی که دارای تحصیلات دانش سرایی دارای سوابق سنواتی بالا هستند، خواستار دریافت مطالبات تمام وقت هستیم و برای نیروهای نهضتی تک دوره که سالیان سال در مناطق صعب العبور فداکارانه زحمت کشیده‌اند، مشمولیت استخدام را خواستاریم.