۲ کارگاه زیر زمینی تولید ماسک تقلبی در اصفهان پلمب شد

۲ کارگاه زیر زمینی تولید ماسک تقلبی در اصفهان پلمب شد اصفهان – معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از پلمب دو کارگاه زیرزمینی تولید ماسک و کشف ۲۱۰ هزار عدد ماسک تقلبی در عملیات مأموران پلیس ام..

۲ کارگاه زیر زمینی تولید ماسک تقلبی در اصفهان پلمب شد

۲ کارگاه زیر زمینی تولید ماسک تقلبی در اصفهان پلمب شد

اصفهان – معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از پلمب دو کارگاه زیرزمینی تولید ماسک و کشف ۲۱۰ هزار عدد ماسک تقلبی در عملیات مأموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ جهانگیر کریمی اظهار داشت: مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت و هوشمندی خود از تولید غیر مجاز ماسک در ۲ کارگاه زیرزمینی در یکی از مناطق شهر اصفهان مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران پس از کسب اطلاعات لازم طی هماهنگی با مقام قضائی به همراه کارشناسان اداره بهداشت استان به محل اعزام و در بازرسی از این کارگاه‌ها ۲۱۰ هزار عدد ماسک تقلبی تولید شده و آماده توزیع به همراه ۱۳۰ رول پارچه ماسک و مواد اولیه مربوط به تولید ماسک را کشف کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از پلمب کارگاه‌های مذکور با حکم مقام قضائی خبر داد و اظهار داشت: در این خصوص پرونده تشکیل شده و تلاش برای شناسایی و دستگیری عوامل اصلی راه اندازی این کارگاه‌ها در دستور کار مأموران قرار دارد.

سرهنگ کریمی تصریح کرد: پلیس با افراد سودجو و فرصت طلبی که با سو استفاده از شرایط کرونایی کشور برای کسب منفعت خود سلامت مردم را به خطر می‌اندازند برخورد قانونی می‌کند.