۲میلیون ۳۴۰هزار وسیله نقلیه در راه‌های استان تهران مشاهده شده است

۲میلیون ۳۴۰هزار وسیله نقلیه در راه‌های استان تهران مشاهده شده است تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران گفت: طی روز گذشته مجموعاً تعداد ۲ میلیون و ۳۴۰ هزار و ۷۷۵ وسیله نقلیه در راه‌های ..

۲میلیون ۳۴۰هزار وسیله نقلیه در راه‌های استان تهران مشاهده شده است

۲میلیون ۳۴۰هزار وسیله نقلیه در راه‌های استان تهران مشاهده شده است

تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران گفت: طی روز گذشته مجموعاً تعداد ۲ میلیون و ۳۴۰ هزار و ۷۷۵ وسیله نقلیه در راه‌های استان تهران مشاهده شده است.

عادل مصدقی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت راه‌های استان تهران اظهار داشت: هم اکنون شاهد ترافیک روان و عادی در همه محورهای مواصلاتی استان تهران هستیم و هیچ گره ترافیکی و مسدود بودن راه‌ها مشاهده نمی‌شود.

مصدقی با اشاره به اینکه طی روز گذشته چهارشنبه ۲۵ فروردین آزادراه تهران – کرج با ۱۹۱ هزار و ۴۳۵ تردد بیشترین و محور لواسانات – فشم با ۲۱ هزار و ۷۱۲ تردد کم‌ترین وسیله نقلیه مشاهده شده را به خود اختصاص داده اند.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران عنوان داشت: جمع ورودی وسایل نقلیه به استان تهران طی روز گذشته ۲۱۲ هزار و ۹۳۴ وسیله نقلیه و جمع خروجی استان ۲۲۹ هزار و ۴۲۰ وسیله نقلیه بوده و مجموعاً تعداد ۲ میلیون و ۳۴۰ هزار و ۷۷۵ وسیله نقلیه در راه‌های استان تهران مشاهده شده است.

وی با اشاره به گزارش هواشناسی گفت: وضعیت جوی استان تهران طی پنچ روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و در مناطق شمالی همراه با افزایش ابر پیش بینی می‌شود شایان ذکر است تا روز جمعه در ارتفاعات استان رگبار پراکنده و به خصوص در ساعات بعد از ظهر در برخی مناطق بویژه در مناطق جنوبی و غربی استان وزش باد شدید با احتمال خیرش موقتی گرد و خاک مورد انتظار است.