۱۷ نفر بر اثر کرونا در دو هفته گذشته در شوشتر فوت کردند

۱۷ نفر بر اثر کرونا در دو هفته گذشته در شوشتر فوت کردند شوشتر- رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت: در دو هفته گذشته، ۱۷ نفر بر اثر بیماری کرونا در این شهرستان جان خود را از دست دادند.
به گزارش خبرنگار ..

۱۷ نفر بر اثر کرونا در دو هفته گذشته در شوشتر فوت کردند

۱۷ نفر بر اثر کرونا در دو هفته گذشته در شوشتر فوت کردند

شوشتر- رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت: در دو هفته گذشته، ۱۷ نفر بر اثر بیماری کرونا در این شهرستان جان خود را از دست دادند.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی کلانتر ظهر امروز یکشنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای، از فوت ۱۷ نفر بر اثر کرونا در دو هفته گذشته در شهرستان شوشتر خبر داد و افزود: از نظر ما شرایط از قرمز هم فراتر است و شیب منحنی‌های ابتلاء، بستری و مرگ‌ومیر کرونایی مانند تیر و مرداد سال گذشته دوران اوج خیز کرونا در شهرستان شده است.

کلانتر بیان کرد: به دلیل پر بودن بخش‌های مراقبت‌های ویژه( ICU ) دو بیمار در بخش عادی فوت کرده‌اند که در این راستا چهار تخت مراقبت ویژه را به صورت فوری اضافه کردیم اما کمبود نیرو بسیار آزاردهنده است.

وی افزود: همچنین در هفته گذشته تست کرونای حدود ۸۰۰ نفر در شوشتر مثبت شد که بیشتر آنها از نوع کرونای انگلیسی است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت: در روز گذشته ۱۲۰ بیمار مبتلا به کرونا به کلینیک تنفسی بیمارستان خاتم الانبیا (ص) مراجعه کردند که به ۱۶ نفر از آنها به صورت سرپایی درمان و داروی رمدیسیور تزریق شده است.