۱۴۰ شعبه اخذ رای انتخابات مجلس در سلماس پیش بینی شده است

فرماندار سلماس گفت: برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ۱۴۰ شعبه اخذ رای در این شهرستان پیش بینی شده است. مرتضی اصغری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این شعبه ها علاوه بر شهرهای سلماس و تازه شهر، در روستاهای مختلف از جمله روستاهای دورافتاده پیش […]

فرماندار سلماس گفت: برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ۱۴۰ شعبه اخذ رای در این شهرستان پیش بینی شده است.

مرتضی اصغری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این شعبه ها علاوه بر شهرهای سلماس و تازه شهر، در روستاهای مختلف از جمله روستاهای دورافتاده پیش بینی شده تا رای همه مردم در همه بخش های شهرستان به طور کامل و بدون مشکل دریافت شود.
وی انتخابات را نمود واقعی مردم سالاری دینی در ایران اسلامی عنوان کرد و ادامه داد: تعبیه صندوق رای در همه شهرها، بخش ها و روستاها با وجود دورافتاده و حتی در برخی موارد صعب العبور بودن مسیر روستایی، نشان دهنده اهمیت آرای همه شهروندان در این نظام است که تحقق این امر در سلماس نیز به خوبی تمهید شده است.
وی بیان کرد: در ایام ثبت نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سلماس، ۳۵ نفر نام نویسی کردند که هیات های اجرایی در حال بررسی صلاحیت این افراد بوده و تا فردا، چهارشنبه وضعیت آنها به خود داوطلبان اعلام می شود.
فرماندار سلماس گفت: داوطلبان باید براساس برنامه زمان بندی تبلیغاتی اقدام کنند و هرگونه تبلیغات زودهنگام خلاف قانون است.
اصغری زمینه سازی برای انتخابات پرشور را وظیفه همه مسوولان و معتمدان در انتخابات پیش رو دانست و افزود: ما وظیفه داریم همه مقدمات لازم برای این انتخابات را فراهم کنیم که در این راستا پیش بینی های لازم انجام شده است.
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور در روز دوم اسفند در آذربایجان غربی برگزار می شود.
سلماس یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.