۱۴بیمار کرونایی در آذربایجان غربی فوت کردند/ابتلای ۱۴۶۴ نفر جدید

طی ۲۴ ساعت گذشته؛۱۴بیمار کرونایی در آذربایجان غربی فوت کردند/ابتلای ۱۴۶۴ نفر جدید ارومیه – رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی آذربایجان غربی از فوت ۱۴ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در استان طی ۲۴ ساع..

طی ۲۴ ساعت گذشته؛

۱۴بیمار کرونایی در آذربایجان غربی فوت کردند/ابتلای ۱۴۶۴ نفر جدید

۱۴بیمار کرونایی در آذربایجان غربی فوت کردند/ابتلای ۱۴۶۴ نفر جدید

ارومیه – رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی آذربایجان غربی از فوت ۱۴ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در استان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

جواد آقازاده در خصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان به خبرنگار مهر گفت: در شبانه روز گذشته، یک هزار و ۴۶۴ نفر در استان به بیماری کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد ۲۷۲ نفر در مراکز درمانی بستری شدند.

وی ادامه داد: با بستری شدن این تعداد بیمار، کل بستری شدگان سندرم حاد تنفسی در آذربایجان غربی به ۱۳۵۳ نفر رسید از این تعداد بیشترین تعداد بستری‌ها با ۹۷ نفر در ارومیه، ثبت شده است.

آقازاده اضافه کرد: همچنین ۲۵۳ نفر از بستری شدگان در بخش‌های مراقبت‌های ویژه هستند و ۶۰ نفر نیز فقط با استفاده از ونتیلاتور تنفس می‌کنند.

وی یادآور شد: در این مدت ۱۴ بیمار شامل ۴ بیمار در ارومیه، یک تن در پلدشت، یک نفر در پیرانشهر، یک نفر در چایپاره، دو نفر در خوی، یک نفر در سلماس، یک تن مهاباد، دو نفر نقده و یک بیمار در بوکان جان باختند و مجموع فوتی‌های ناشی از کرونا در استان به ۴۰۳۳ نفر رسید.