۱۲ فروردین صدای رسای « آری» ایرانیان به جهان مخابره شد

گرگان- استاندار گلستان گفت: در ۱۲ فروردین ایرانیان با صدایی رسا به جهانیان ندای «آری» به جمهوری اسلامی را مخابره کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر، هادی حق شناس به مناسبت ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی ایر..

۱۲ فروردین صدای رسای « آری» ایرانیان به جهان مخابره شد

گرگان- استاندار گلستان گفت: در ۱۲ فروردین ایرانیان با صدایی رسا به جهانیان ندای «آری» به جمهوری اسلامی را مخابره کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، هادی حق شناس به مناسبت ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران اظهارکرد: انقلاب اسلامی ایران از ابتدای حرکت خود همواره اتکا به قدرت و همراهی مردم را به عنوان موتور محرک و اصلی لاینفک مورد توجه قرار داده و تا امروز بواسطه این همراهی به عنوان سرمایه بزرگ اجتماعی در برابر ابرقدرت ها ایستاده است.

وی افزود: ۱۲ فروردین در واقع سنگ بنایی سترگ و پیمانی ارزشمند است که در آن ایرانیان با صدایی رسا به جهانیان ندای «آری» به جمهوری اسلامی را مخابره کردند تا آنها به همراهی مردم با انقلاب آگاه باشند و بدانند ملت شریف ایران از بزرگترین دستاورد خود محافظت خواهند کرد.

استاندار گلستان ادامه داد: نامگذاری روز دوازدهم فروردین به نام روز جمهوری اسلامی و مشارکت بیش از ۹۸ درصدی مردم در آن همه پرسی اقدامی تاثیرگذار در روابط خارجی و سیاست گذاری های داخلی محسوب می شود و در واقع انقلاب اسلامی خط مشی خود را برای دوستان و دشمنان بین المللی مشخص کرد.

حق شناس گفت: مسیری که الهام بخش بسیاری از آزادیخواهان جهان شد و در عین حال ابرقدرت ها را مصّر بر مقابله با جمهوری اسلامی ایران ساخت اما خوشبختانه نظام اسلامی به پشتوانه مردم و با زعامت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب توانسته است سخت ترین مشکلات و بی رحمانه ترین دشمنی ها را پشت سرگذارد و امروز به عنوان نظامی مستقل در دنیا مطرح باشد.

استاندار گلستان در پایان ابراز امیدواری کرد تا در سایه همت تمامی دلسوزان استان و شهروندان گلستانی در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها شاهد رفع تحریم ها، ریشه کن شدن کرونا و رشد و توسعه استان بر محور تولید با کیفیت و صادرات باشیم.

کد خبر ۵۱۷۸۸۶۰

مقاله اصلی