۱۰ میلیارد ریال داروی کرونایی قاچاق در سردشت کشف شد

توسط سربازان گمنام امام زمان(عج)؛۱۰ میلیارد ریال داروی کرونایی قاچاق در سردشت کشف شد ارومیه- روابط عمومی اداره کل اطلاعات آذربایجان غربی از کشف داروهای کرونایی قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در سردشت خ..

توسط سربازان گمنام امام زمان(عج)؛

۱۰ میلیارد ریال داروی کرونایی قاچاق در سردشت کشف شد

۱۰ میلیارد ریال داروی کرونایی قاچاق در سردشت کشف شد

ارومیه- روابط عمومی اداره کل اطلاعات آذربایجان غربی از کشف داروهای کرونایی قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در سردشت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این اطلاعیه آمده است: سربازان گمنام امام زمان (عج) با اقدامات اطلاعاتی و اقدام مشترک عملیاتی با نیروی انتظامی یکی از قاچاقچیان فعال حوزه قاچاق دارو در شهرستان سردشت را شناسایی و با حکم قضائی دستگیر کردند.

در ادامه این اطلاعیه اضافه شده است: از این قاچاقچی که قصد داشت محموله داروهای کمیاب کرونا را به شمال عراق قاچاق کند، ۲۹ هزار و ۳۷۳ قلم شامل ۲۲ نوع داروی کمیاب کرونا به ارزش بیش از ۱۰ میلیارد ریال کشف و ضبط شد.

این اطلاعیه همچنین از به هلاکت رساندن یکی از اشرار و عناصر گروهک تروریستی در شوط خبر داده و آورده است: یکی از عناصر گروهک تروریستی فعال در منطقه یولاگلدی این شهرستان که مدت‌ها اقدام به اخاذی از مردم منطقه و شرارت می‌کرد در درگیری با سربازان گمنام امام زمان (عج) به هلاکت رسید.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: این شرور تروریست در آخرین اقدام ضد امنیتی خود با هدف اخاذی با سلاح جنگی به چند باب مغازه تیراندازی کرده و باعث رعب و وحشت عمومی در منطقه شده بود.

سردشت در جنوب و شوط در شمال آذربایجان غربی قرار دارد.