۱۰۰۰ هکتار از مراتع واگذاری فندقلوی اردبیل فسخ قرارداد شد

۱۰۰۰ هکتار از مراتع واگذاری فندقلوی اردبیل فسخ قرارداد شد اردبیل – رئیس کل دادگستری استان اردبیل از توقف قرارداد واگذاری یک هزار و ۱۵۰ هکتار از پهنه‌های جنگلی و مرتعی مناطق فندقلو و سوهای اردبیل خبر د..

۱۰۰۰ هکتار از مراتع واگذاری فندقلوی اردبیل فسخ قرارداد شد

۱۰۰۰ هکتار از مراتع واگذاری فندقلوی اردبیل فسخ قرارداد شد

اردبیل – رئیس کل دادگستری استان اردبیل از توقف قرارداد واگذاری یک هزار و ۱۵۰ هکتار از پهنه‌های جنگلی و مرتعی مناطق فندقلو و سوهای اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید ناصر عتباتی با اعلام اینکه صیانت و حفاظت از حقوق بیت‌المال یکی از مهمترین برنامه‌های دادگستری اردبیل است، اظهار کرد: قرارداد احاله مدیریت یک هزار و ۱۵۰ هکتار از پهنه‌های جنگلی و مراتع مناطق فندقلو و سوها به یک شرکت توسط دادگستری استان اردبیل و شورای حفظ حقوق بیت المال متوقف شد.

وی هدف از این اقدام را صیانت از مراتع و اراضی ملی دانست و افزود: این قرارداد با صلاحدید دستگاه قضائی استان و شورای حفظ حقوق بیت المال اردبیل فسخ شد.

رئیس شورای حفظ حقوق بیت المال دادگستری استان تصریح کرد: در این خصوص دستورات لازم جهت بررسی موضوع با نگاه محافظت از پهنه‌های جنگلی و ذخیره گاه‌های ژنتیک مناطق سوها و فندقلو خطاب به دادستان مرکز و بازرس کل استان اردبیل صادر شده است.