گازرسانی به منطقه سیستان تسریع شود/ لزوم افزایش شرکت های پیمانکار

گازرسانی به منطقه سیستان تسریع شود/ لزوم افزایش شرکت های پیمانکار زابل – نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: روند گازرسانی به منطقه سیستان با افزایش شرکت های پیمانکار باید تسریع شود.
محمد سر..

گازرسانی به منطقه سیستان تسریع شود/ لزوم افزایش شرکت های پیمانکار

گازرسانی به منطقه سیستان تسریع شود/ لزوم افزایش شرکت های پیمانکار

زابل – نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: روند گازرسانی به منطقه سیستان با افزایش شرکت های پیمانکار باید تسریع شود.

محمد سرگزی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: منطقه محروم سیستان از جمله مناطقی از استان سیستان و بلوچستان است که هنوز روند گازرسانی به آن به پایان نرسیده است.
وی با بیان اینکه باید با افزودن شرکت‌های پیمانکار روند گازرسانی به این منطقه تسریع پیدا کند، افزود: انتظار داریم تا در این خصوص چاره اندیشی شود و دسترسی مردم سیستان به این نعمت خدادادی هر چه سریع‌تر فراهم شود.
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: توسعه منطقه و رفع محرومیت‌ها از طریق زیر تکمیل ساخت‌های صورت می‌گیرد و یکی از اصلی ترین زیرساخت‌ها که نیازهای مختلف مردم را مرتفع خواهد کرد، نعمت گاز است.
وی گفت: باید توجه داشته باشیم که تلاش‌های زیادی شد تا مسئولان بیایند و از نزدیک با سیستان و مشکلاتش آشنا شوند و ببینند که مردم در چه وضعیتی زندگی می‌کنند.

سرگزی تصریح کرد: در سفر اخیر وزیر نفت به منطقه قول مساعد برای رفع موانع و تسریع در اجرای پروژه گازرسانی به منطقه سیستان جهت بهره مندی مردم از نعمت گاز داده شده و خط لوله انتقال اصلی گاز به منطقه سیستان و بسیاری از شهرهای آن در اواخر کار بوده و به زودی این خط انتقال در بیشتر این شهرها افتتاح می‌شود.