کرمانشاه نماد استقامت، پایداری و دیار پهلوان خیز است

کرمانشاه نماد استقامت، پایداری و دیار پهلوان خیز است کرمانشاه- فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور گفت: کرمانشاه نماد استقامت، پایداری و دیار پهلوان خیز است.
به گزارش خبرنگار مهر، امیر سرتیپ فرها..

کرمانشاه نماد استقامت، پایداری و دیار پهلوان خیز است

کرمانشاه نماد استقامت، پایداری و دیار پهلوان خیز است

کرمانشاه- فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور گفت: کرمانشاه نماد استقامت، پایداری و دیار پهلوان خیز است.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر سرتیپ فرهاد آریانفر ظهر امروز در مراسم گرامیداشت ۱۷ خلبان شهید کرمانشاهی نیروی هوایی و نکوداشت امیر سرتیپ خلبان فرج الله برات پور اظهار کرد: استان کرمانشاه نماد استقامت، پایداری و دیار پهلوان خیز است.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح بازوان نیرومند و پنجه‌های قوی ملت ایران اسلامی است، افزود: شهدا رفتند و حراست و امنیت از جمهوری اسلامی را به عنوان یک ودیعه به امانت نزد ما سپردند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور گفت: این آب و خاک آمیخته با شهادت، ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام است که برای حراست از آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکردند.

آریانفر با بیان اینکه چهره‌های ماندگار بسیاری در ارتش جمهوری اسلامی وجود دارد، تصریح کرد: نیروهای مسلح کشور اعم از سپاه، ارتش و مرزبانی تا آخرین قطره‌های خون از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع خواهند کرد.

وی با اشاره به عملیات اچ سه به فرماندهی امیر خلبان برات پور گفت: امیر برات پور پس از اجرای موفقیت‌آمیز بزرگترین عملیات هوایی جهان بیان کرد که ما مرد جنگ هستیم و مردانه می‌جنگیم.

آریانفر با بیان اینکه پیشکسوتان نماد استقامت، پایداری و افتخار نظام جمهوری اسلامی هستند، افزود: این پیشکسوتان در حمله ناجوانمردانه رژیم بعث از آب و خاک این مرز و بوم حراست کردند.

وی خاطر نشان کرد: سربازان این آب و خاک خدمتگزار مخلص نظام و مطیع ولایت فقیه هستند و پرچم اسلام را برافراشته را نگه می‌دارند.