کارنامه شهید حجازی منشوری برای حضور مجاهدان در میدان‌های جهاد است

کارنامه شهید حجازی منشوری برای حضور مجاهدان در میدان‌های جهاد است دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: کارنامه شهید حجازی منشوری راهگشا برای حضور مجاهدان و رزمندگان اسلام در میدان‌های جهاد و م..

کارنامه شهید حجازی منشوری برای حضور مجاهدان در میدان‌های جهاد است

کارنامه شهید حجازی منشوری برای حضور مجاهدان در میدان‌های جهاد است

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: کارنامه شهید حجازی منشوری راهگشا برای حضور مجاهدان و رزمندگان اسلام در میدان‌های جهاد و مبارزه با نظام سلطه و استکبار است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا طی پیامی عروج شهید والامقام سید محمد حسین‌زاده حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه را تبریک و تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

عروج شهید والامقام سردار جانباز «سید محمد حسین زاده حجازی» جانشین سلحشور نیروی قدس سپاه، از ستارگان درخشان جبهه مقاومت اسلامی و بنیان‌گذاران آموزش سپاه استان شهیدپرور اصفهان را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، نایب بر حقش مقام عظمای ولایت و رهبری و فرماندهی کل قوا امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) و آحاد ملت رشید و قدرشناس ایران و خانواده معظم آن شهید ارجمند تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.

کارنامه تابناک و الهام‌بخش آن جانباز شریف و با فضیلت که تجلی اندیشه و تفکر انقلابی و تبلور اخلاق، اخلاص، تدبیر، شجاعت، اخلاق و عقلانیت او در ۴۳ سال مجاهدت و پیشتازی در عرصه‌های پاسداری از انقلاب و نظام اسلامی و پاسخ به نیازهای کشور و نقش‌پذیری در صیانت از امنیت و آرامش مردم در هشت سال دفاع مقدس و سپس جغرافیایی مقاومت اسلامی منطقه است؛ منشوری راهگشا برای حضور مجاهدان و رزمندگان اسلام در میدان‌های جهاد و مبارزه با نظام سلطه و استکبار محسوب می‌شود.

ابعاد شخصیتی سید شهید به‌ویژه روحیه مردم‌داری و مردم‌یاری که او را در زمان و مکان متمایز ساخته است، برای همیشه فراروی شیفتگان خدمت صادقانه و بی منت در میهن اسلامی و نیروهای مسلح سرافراز کشور قرار دارد و آن‌ها را به سوی خود فرا می‌خواند.

یاد، نام و آرمان‌های بلند آن شهید عالی‌مقام و همرزم و رفیق دوران دفاع مقدس را گرامی می‌دارم و از خدایش طلب می‌کنم روح مطهر او را در آغوش همرزمان شهیدش به‌ویژه سردار آسمانی «سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی» سیدالشهدای مقاومت اسلامی قرار دهد.

سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا و رئیس پژوهشگاه دفاع مقدس