پیکر شهدای بسیجی سلماس تشییع شد + ویدیو

پیکر پاک دو شهید گرانقدر امنیت پایدار سلماس که روز گذشته در درگیری با اشرار به شهادت رسیده بودند ظهر امروز چهارشنبه تشییع و خاکسپاری شدند.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان؛ در این آیین که با حضور پرشور آحاد مردم و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد، پیکر این دو شهید بزرگوار پس از اقامه نماز توسط امام جمعه سلماس از مقابل مصلی امام خمینی(ره) سلماس تشییع و در زادگاه خود روستای آغ زیارت سلماس خاکسپاری شدند.

امام ‌جمعه سلماس در این آیین گفت: جوانان غیور ایران اسلامی برای دفاع از اسلام و وطن جانفشانی می‌ کنند و صلابت خانواده شهدا نشان از قدرت و روحیه بالای آنان دارد.

حجت‌ الاسلام سیدابراهیم طباطبایی افزود: تکفیری ها و اشرار در تلاش هستند تا کشور ما را دچار مشکل کنند اما باید بدانند جوانان ایران اسلامی آمادگی دارند از میهن و ناموس خود تا پای جان دفاع کنند.

وی گفت: دشمنان بدانند که نمی‌ توانند ایران اسلامی را تا زمانی که مردان غیور و سلحشور دارد، دچار چالش کنند.

بسیجیان شهید مهدی خلیلی و توحید مرادی از کارکنان گردان ۳۱۷ ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سلماس، روز گذشته در درگیری با اشرار در منطقه عملیاتی کشکاویچ سلماس به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

پیکر پاک ومطهر این دو شهید در زادگاه خود روستای “آغ زیارت “به خاک سپرده شدند.

 

سلماس۷۲۶شهید تقدیم انقلاب و نظام اسلامی کرده و حدود سه هزار نفر جانباز، آزاده و ایثارگر دارد که نشان دهنده نقش برجسته این شهرستان در عرصه ایثار و شهادت است.