پیام تسلیت رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در پی شهادت سردار حجازی

پیام تسلیت رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در پی شهادت سردار حجازی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در پی شهادت سردار حجازی پیام تسلیتی صادر کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، متن این پیام به شرح ذیل است:
«مِنَ ..

پیام تسلیت رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در پی شهادت سردار حجازی

پیام تسلیت رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در پی شهادت سردار حجازی

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در پی شهادت سردار حجازی پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، متن این پیام به شرح ذیل است:

«مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا (احزاب/۲۳)

خبر شهادت جانشین فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردار سرتیپ پاسدار سید محمد حجازی که بیش از چهار دهه مجاهدت و پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی و دستاوردها و ارزشهای این نظام موجب تأثر و تالم فراوان گردید.

این نظامی مؤمن در تراز انقلاب اسلامی از جمله فرماندهان و رزمندگان شاخص بود که منشأ خدمات در طول جنگ تحمیلی و در مصاف با دشمن بعثی بود و پس از دوران پرشکوه دفاع مقدس در مسئولیت‌های مهمی که داشت به خصوص در مسئولیت فرمانده نیروی مقاومت بسیج نقش ارزنده‌ای در بسیج مردمی و در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب ایفا نمود و مرد همه ی میدان‌های فضیلت و مردانگی و بزرگواری بود.

در سال‌های اخیر این مجاهد خستگی ناپذیر تجارب گرانبهای خود را در عرصه مقابله با تکفیری‌ها به کار گرفت و تلاش خود را در تقویت محور مقاومت به کار بست تا شر آمریکا و ایادیش را از منطقه بیرون کند.

سازمان عقیدتی سیاسی ناجا فقدان جانسوز این مجاهد و سردار والامقام و برادر شهید و جانباز دفاع مقدس را به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا له الفدا) و مقام معظم رهبری و فرماندهی معزز کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز و همه همرزمان و همسنگران وی در نیروهای مسلح و ملت شهیدپرور ایران تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه حضرت احدیت برای ایشان علو درجات و برای خانواده‌ی سرافرازشان سلامتی و طول عمر مسئلت داریم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا

سید علیرضا ادیانی»