پارلمان سوریه تاریخ برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری را مشخص می‌کند

پارلمان سوریه تاریخ برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری را مشخص می‌کند نمایندگان پارلمان سوریه امروز یکشنبه با برگزاری یک جلسه فوق العاده تاریخ برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این کشور را مشخص می کنند.
به گز..

پارلمان سوریه تاریخ برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری را مشخص می‌کند

پارلمان سوریه تاریخ برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری را مشخص می‌کند

نمایندگان پارلمان سوریه امروز یکشنبه با برگزاری یک جلسه فوق العاده تاریخ برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این کشور را مشخص می کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری سانا، نمایندگان پارلمان سوریه امروز یکشنبه اقدام به برگزاری یک جلسه فوق العاده می کنند.

براساس این گزارش، قرار است در جریان جلسه مذکور، مسأله انتخابات ریاست جمهوری سوریه توسط نمایندگان پارلمان مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

رسانه های سوری اعلام کردند که نمایندگان پارلمان سوریه در جریان جلسه فوق العاده امروز تاریخ دقیق برگزاری انتخابات ریاست جمهوری را مشخص می کنند.

پیش از این، «بشار اسد» رئیس جمهور کنونی سوریه به صورت رسمی نامزدی خود برای مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرده بود.

همزمان با نزدیک شدن زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سوریه، ایالات متحده آمریکا فرافکنی های خود علیه دولت دمشق را کلید زده است. در همین ارتباط، پیشتر برخی مقامات آمریکایی در اظهاراتی مداخله جویانه مدعی شدند که نتایج انتخابات ریاست جمهوری را به رسمیت نمی شناسند!