وزارت خارجه مراقب باشد تا برجام دیگری به مردم تحمیل نشود

وزارت خارجه مراقب باشد تا برجام دیگری به مردم تحمیل نشود نماینده مردم بافق در مجلس گفت: اگر دستگاه دیپلماسی برجام دیگری را به مردم تحمیل کند، مجلس شورای اسلامی و دستگاه قضا محاکمه آنها را کلید می‌زند…

وزارت خارجه مراقب باشد تا برجام دیگری به مردم تحمیل نشود

نماینده مردم بافق در مجلس گفت: اگر دستگاه دیپلماسی برجام دیگری را به مردم تحمیل کند، مجلس شورای اسلامی و دستگاه قضا محاکمه آنها را کلید می‌زند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا صباغیان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی، گفت: به برکت رهنمودهای مقام معظم رهبری و استقامت طاقت‌فرسای مردم به ویژه اقشار ضعیف جامعه و همچنین مصوبه به هنگام مجلس در تصویب قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها فشنگ در تفنگ خالی دشمن گذاشته شد.

وی بیان کرد: امیدواریم دستگاه دیپلماسی اقدام به چیدن میوه نارس نکند و از هول حلیم در دیگ ترفندهای آمریکا نیفتد.

نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مومنان از یک سوراخ دو بار گزیده نمی‌شوند و تیم مذاکره کننده ایران نباید در قبال همان تعهدات قبل پای میز مذاکره با آمریکا بنشیند.

صباغیان اظهار داشت: مطالبه مردم و رهبر معظم انقلاب این است که همه تعهدات از سوی طرف مقابل اجرا و پس از راستی‌آزمایی مذاکره انجام شود.

وی تصریح کرد: اگر دستگاه دیپلماسی برجام دیگری را به مردم تحمیل کند، مجلس شورای اسلامی و دستگاه قضا محاکمه آنها را کلید می‌زند زیرا اگر حقوق ملت تضییع شود دچار مشکلات فراوانی خواهیم شد.