وحدت نیروهای مسلح خار چشم دشمنان/ارتش در اوج اقتدار قرار دارد

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نزاجا:وحدت نیروهای مسلح خار چشم دشمنان/ارتش در اوج اقتدار قرار دارد ارومیه – فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز وحدت نیر..

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نزاجا:

وحدت نیروهای مسلح خار چشم دشمنان/ارتش در اوج اقتدار قرار دارد

وحدت نیروهای مسلح خار چشم دشمنان/ارتش در اوج اقتدار قرار دارد

ارومیه – فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز وحدت نیروهای مسلح به خار چشم دشمنان و نقطه قوت نظام تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر سرتیپ دوم علی حاجیلو پیش از ظهر یکشنبه در مراسم بزرگداشت روز ارتش در محل لشگر ۶۴ ارومیه قرارگاه منطقه‌ای شمال‌غرب نزاجا اظهار کرد: ارتش روزبه روز مسیر تعالی را طی می‌کند و با ایجاد ساختار سازمانی و تجهیزاتی در اوج قدرت و صلابت پاسخگوی هر تهدیدی است و دژ مستحکم و مدافع نظام و قرآن و ملت است.

وی با اشاره به اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی همیشه در کنار مردم و مدافع ایران اسلامی بوده است گفت: وحدت نیروهای مسلح امروز خار چشم دشمنان و نقطه قوت جمهوری اسلامی ایران است.

حاجیلو افزود: امروز ارتش جمهوری اسلامی، نیرویی در تراز انقلاب اسلامی است که می‌تواند پاسخگوی همه تهدیدات در حوزه‌های مختلف باشد که این مهم موجبات رضایت رهبر معظم انقلاب را فراهم کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه در این مراسم با اشاره به اینکه ارتشیان با فداکاری و جانفشانی نشان دادند که همواره پشتیبان آرمان‌های امام خمینی ره و انقلاب اسلامی هستند گفت: ارتش سرافراز ایران اسلامی این افتخار را تا کنون حفظ کرده است.

حجت الاسلام سیدمهدی قریشی افزود: ایمان به خدا، جهاد درراه او با مال و جان موضوعی است که نیروهای مسلح بدان عامل هستند و مطمئناً مأمور درگاه الهی نیز هستند.

در این آئین رژه خودرویی یگان‌های ارتش مستقر در ارومیه برگزار شد.

امروز، ۲۹ آبان سالروز فرمان تاریخی امام راحل در خصوص تثبیت جایگاه ارتش در نظام مقدس جمهوری اسلامی و روز ارتش در تقویم جمهوری اسلامی ایران است.