هم‌افزایی میان ارتش و سپاه خار چشم دشمنان است

هم‌افزایی میان ارتش و سپاه خار چشم دشمنان است نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: هم‌افزایی بین ارتش و سپاه خار چشم دشمنان و باعث قوت قلب دوستان و ملت ایران است.
به گزارش خبرگزاری مهر، همزمان با ۲۹٫٫

هم‌افزایی میان ارتش و سپاه خار چشم دشمنان است

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: هم‌افزایی بین ارتش و سپاه خار چشم دشمنان و باعث قوت قلب دوستان و ملت ایران است.

به گزارش خبرگزاری مهر، همزمان با ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و گرامیداشت حماسه آفرینی های نیروی زمینی، حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با حجت الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی، نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد.

حجت الاسلام محمد حسنی در این دیدار ضمن تشکر از حضور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران به جهت حضور در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش؛ هم افزایی بین نیروهای مسلح را بسیار بابرکت و از مطالبات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی دانست و گفت: صمیمیت بین ارتش و سپاه از مصادیق بارز همین هم افزایی هاست که موجب تقویت توان نیروهای مسلح می شود.

حجت‌الاسلام حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران نیز در این دیدار ضمن تبریک ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، هم‌افزایی بین ارتش و سپاه را خار چشم دشمنان و باعث قوت قلب دوستان و ملت ایران دانست و بر تقویت این هم‌افزایی‌ها تآکید کرد.

گفتنی است، در این دیدار مسئولان نمایندگی ولی فقیه در نیروهای مختلف سپاه پاسداران، حجت الاسلام حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه را همراهی کردند.