همه اقدامات مربوط به واکسن کرونا به صورت شفاف اطلاع‌رسانی شود

همه اقدامات مربوط به واکسن کرونا به صورت شفاف اطلاع‌رسانی شود رئیس جمهور بر ضرورت تسریع در تامین واکسن مورد نیاز مردم و همچنین حمایت از شرکت‌های تولید کننده داخلی برای تولید واکسن تاکید کرد.
به گزارش ..

همه اقدامات مربوط به واکسن کرونا به صورت شفاف اطلاع‌رسانی شود

همه اقدامات مربوط به واکسن کرونا به صورت شفاف اطلاع‌رسانی شود

رئیس جمهور بر ضرورت تسریع در تامین واکسن مورد نیاز مردم و همچنین حمایت از شرکت‌های تولید کننده داخلی برای تولید واکسن تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور در پی گزارش ارائه شده از سوی دستگاه‌های ذیربط در خصوص مراحل تهیه واکسن خارجی و تأمین اولین سهمیه از سبد کوواکس و همچنین تلاش‌های وزارت امور خارجه و بانک مرکزی در تداوم برنامه ریزی‌ها برای تأمین واکسن به مقدار مورد نیاز و موفقیت‌های به دست آمده در زمینه ساخت واکسن داخلی توسط شرکت‌های مختلف، از تلاش‌ها و اقدامات انجام شده در این زمینه تشکر و قدردانی کرد.

روحانی در پی نوشت این گزارش همچنین بر ضرورت تسریع در تأمین واکسن مورد نیاز و همچنین حمایت از شرکت‌های داخلی برای ساخت واکسن کرونا برغم همه فشارها و تحریم‌ها در این حوزه تاکید کرد.

رئیس جمهور در پی نوشت خود، بار دیگر با تاکید دوباره بر ضرورت اطلاع رسانی دقیق و شفاف در مورد تأمین واکسن و روند واکسیناسیون گروه‌های هدف بر اساس اولویت‌های تعیین شده در سند ملی واکسیناسیون، نوشت: تمامی اقدامات در زمینه واکسن کرونا از لحظه ورود تا تزریق به افراد، به صورت آنلاین و کاملاً شفاف باید اطلاع رسانی شود تا هیچگونه تردید و ابهامی در افکار عمومی باقی نماند.