نیروهای انسانی آموزش و پرورش امسال ساماندهی می شوند

نیروهای انسانی آموزش و پرورش امسال ساماندهی می شوند ارومیه – وزیر آموزش و پرورش گفت: با هدف ساماندهی نیروی انسانی همه کسانی که قبل از سال ۱۳۹۲ با ما همکار ی می‌کردند تعیین تکلیف شدند و بقیه در ماه های..

نیروهای انسانی آموزش و پرورش امسال ساماندهی می شوند

نیروهای انسانی آموزش و پرورش امسال ساماندهی می شوند

ارومیه – وزیر آموزش و پرورش گفت: با هدف ساماندهی نیروی انسانی همه کسانی که قبل از سال ۱۳۹۲ با ما همکار ی می‌کردند تعیین تکلیف شدند و بقیه در ماه های آینده تعیین تکلیف می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن حاجی میرزایی پیش از ظهر پنجشنبه در دیدار با معلمان منتخب آذربایجان غربی اظهار کرد: ما مصوبات صلاحیت معلمی را بررسی و ارائه کردیم و کسی بدون صلاحیت معلمی نمی‌تواند وارد آموزش و تدریس شود.

وی گفت: تلاش می‌شود انگیزه‌ای برای معلمان ایجاد شود تا افراد در مسیر کسب خلاقیت‌ها قدم بردارند و اگر رتبه بندی به شیوه صحیح انجام شود تحولی عمیق را شاهد خواهیم بود.

حاجی میرزایی اضافه کرد: نیازمند اندیشه معلمان هستیم و اندیشه معلمان نباید صرفاً در معرفی کاستی‌ها به کار گرفته شود بلکه برای حل مسائل نیز باید دانش آنان به کارگرفته شود و معلمان باید از تجربیات خود ما را بهره مند کنند.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه استانی موفق است که جوشش اندیشه‌ها و تدبیرشان برای ورود به عرصه‌های گوناگون بیشتر از بقیه است، گفت: مسائل باید باهم فکری و همکاری حل شود و مسأله‌ای حل می‌شود که درک مشترکی بین همه عوامل حل مساله باشد.

حاجی میرزایی افزود: مسائل حل می‌شود وقتی که اندیشه‌ها را روی هم گذاشته شود و عمیق فکر کردن به ابعاد مختلف و پیدا کردن راه حل سنجیده و عمیق پیش نیاز آن است و برای رفع این چالش‌ها باید هیئت اندیشه ورز تشکیل شود و باهم بیاندیشند.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه کرونا توانمندیهای بخش آموزش و پرورش را توسعه داد گفت: با شیوع بیماری کووید ۱۹ وارد عرصه ناشناخته شدیم و این کار تدریس را سخت و ذهنمان را درگیر کرد.