نزدیک ۴۰۰ تن ذرت آلوده در آذربایجان غربی کشف شد

رئیس پلیس امنیت اقتصادی آذربایجان غربی:نزدیک ۴۰۰ تن ذرت آلوده در آذربایجان غربی کشف شد ارومیه – رئیس پلیس امنیت اقتصادی آذربایجان غربی از کشف ۳۸۵ تن ذرت آلوده که از بندر انزلی وارد شهرهای استان شده بو..

رئیس پلیس امنیت اقتصادی آذربایجان غربی:

نزدیک ۴۰۰ تن ذرت آلوده در آذربایجان غربی کشف شد

نزدیک ۴۰۰ تن ذرت آلوده در آذربایجان غربی کشف شد

ارومیه – رئیس پلیس امنیت اقتصادی آذربایجان غربی از کشف ۳۸۵ تن ذرت آلوده که از بندر انزلی وارد شهرهای استان شده بود خبر داد.

سرهنگ بهمن رستمی با بیان اینکه نزدیک ۲۴ تریلی حامل ذرت‌های آلوده از بندر انزلی راهی استان‌های کشور شد، افزود: از این تعداد ۱۴ تریلی شامل ۳۸۵ تن در آذربایجان غربی، بخشی در استان آذربایجان شرقی و بخشی نیز در بندر انزلی کشف و ضبط شد.

وی ادامه داد: این محموله‌ها با تلاش پلیس امنیت اقتصادی و بخش‌های مختلف انتظامی آذربایجان غربی در شهرستان‌های ارومیه، بوکان، ماکو، سلماس و چایپاره توقیف شده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی ادامه داد: کارشناسان ارزش این اقلام توقیفی را بیش از ۲۰ میلیارد و ۷۹۰ میلیون ریال ارزیابی کرده اند.

سرهنگ رستمی با بیان اینکه این ذرت‌های آلوده و کپک زده تحت عنوان نهاده دامی وارد استان شده بود گفت: اقلام توقیفی به همراه ۱۴ فرد دستگیر شده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفته است.