مهم‌ترین جهاد در شرایط فعلی امیدآفرینی است

مهم‌ترین جهاد در شرایط فعلی امیدآفرینی است بجنورد- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مهم‌ترین جهاد در شرایط فعلی را امیدآفرینی دانست و گفت: دشمن قصد دارد جوانان را ناامید کند و در این نبرد سهم تبلیغات بسیار ..

مهم‌ترین جهاد در شرایط فعلی امیدآفرینی است

مهم‌ترین جهاد در شرایط فعلی امیدآفرینی است

بجنورد- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مهم‌ترین جهاد در شرایط فعلی را امیدآفرینی دانست و گفت: دشمن قصد دارد جوانان را ناامید کند و در این نبرد سهم تبلیغات بسیار مهم است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین محمد قمی پیش از ظهر دو شنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، که در مصلی بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: همدلی تمام نیروها برای تبلیغ معارف دینی در خراسان شمالی اتفاق مبارکی است و باید قدردان آن بود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در ادامه با اشاره به انتصاب مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: خراسان شمالی لایق یک مدیر ملی بود زیرا استان مهمی در حوزه تبلیغ دین است.

وی افزود: امروز یکی از مهم‌ترین مسئله‌هایی که با آن دست به گریبان هستیم تبلیغات است زیرا طبق فرموده رهبر انقلاب اکنون از طرف دشمنان در محاصره تبلیغات هستیم و حتی نمی‌توانیم دستاوردهای خودمان را روایت کنیم.

حجت الاسلام قمی مهم‌ترین جهاد در شرایط فعلی را امیدآفرینی دانست و بیان کرد: دشمن قصد دارد جوانان را ناامید کند و در این نبرد سهم تبلیغات بسیار مهم است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی حرکت جامعه را نیازمند امید دانست و گفت: هیئات مذهبی، منابر، روحانیون، جلسات قرآنی، فعالیت‌های جهادی و رسانه‌ها باید تمام تلاش خود را در راستای خنثی سازی این هجمه عظیم دشمن انجام دهند.

وی با تاکید بر اینکه وعده‌های رهبر انقلاب صادق است، افزود: زمانی پیامبر اسلام در محاصره بود اما تکبیر می‌گفت و وعده فتح‌های بزرگ می‌داد؛ اکنون نیز شرایط همینطور است و باید به قلل فکر کرد.

حجت الاسلام قمی در انتها بیان داشت: مواجهه با این جنگ اقتصادی و تبلیغی نیازمند صبر و توصیه پذیری از مؤمنان است.