مهرواره محله همدل در کردستان اجرا می‌شود

مهرواره محله همدل در کردستان اجرا می‌شود سنندج- مدیر کل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: به همت بنیاد هدایت تبلیغات اسلامی مهرواره «محله همدل» در استان اجرا می‌شود.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عم..

مهرواره محله همدل در کردستان اجرا می‌شود

مهرواره محله همدل در کردستان اجرا می‌شود

سنندج- مدیر کل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: به همت بنیاد هدایت تبلیغات اسلامی مهرواره «محله همدل» در استان اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام احمد حاتمیان روز پنجشنبه در جلسه برنامه‌ریزی مهرواره محله همدل اظهار کرد: پویش محله همدل از سوی بنیاد هدایت تبلیغات اسلامی به منظور ایجاد نشاط، امید و تقویت خودباوری برای حضور و مشارکت در حل مسائل توسط اقشار مختلف مردم در سطح محله‌های سراسر کشور و استان کردستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه رفع مشکلات احتیاج به همراهی مردم دارد، افزود: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری در هر کاری که مردم وارد شدند قطعاً گشایش در آن به وجود خواهد آمد.

وی اعلام کرد: بر اساس اجرای این طرح سازمان از ظرفیت محلات و مجموعه‌های محلات با مشارکت مردم نسبت به حل مسائل محله اقدام می‌کند.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی کردستان نیز در این جلسه خاطر نشان کرد: مسائل و مشکلات محلات در قالب اقتصادی، اجتماعی، تربیتی، خانواده، مذهبی، زیرساختی، اخلاقی، زنان، سبک زندگی و سلامت، حقوقی و رسانه و هویت‌بخشی تقسیم می‌شود.

حجت‌الاسلام رستمی عنوان کرد: مخاطب مهرواره محلات طرح شهید سلیمانی، محلاتی که امام جماعت مسجد دارند و محلات دارای جوانان پویا و فعال است.

وی با اشاره به مراحل و اقداماتی که از سوی استان‌ها انجام می‌شود، اعلام کرد: تشکیل کمیته مهرواره متشکل از تبلیغات اسلامی، حوزه علمیه، نمایندگان ادارات اوقاف و کانون‌های فرهنگی مساجد استان هاست که نسبت به اطلاع‌رسانی و گفتمان‌سازی در خصوص مهرواره محله همدلی اقدام می‌کنند.

وی اضافه کرد: محلات باید از طریق سامانه پیامکی ۵۰۰۰۲۱۲ و مراجعه به سایت مهرواره برای آموزش نحوه حل مسائل اقدام کنند.

وی یادآور شد: از ظرفیت دستگاه‌ها، افراد متمکن و صاحب نفوذ در حل مسائل و مشکلات استفاده خواهد شد.