مردم اسیر جوسازی های انتخاباتی نشوند

گروه سیاست و اقتصاد امام جمعه سلماس گفت: هر چه به انتخابات نزدیکتر شویم، خبرهای ضد و نقیض در فضای مجازی بیشتر خواهد شد که اغلب با هدف خاصی طراحی و منتشر خواهند شد؛ لذا مردم نباید فریب این افراد و فضا را بخورند. حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم طباطبایی، امام جمعه سلماس، امروز، ۱۸ آذر، […]

گروه سیاست و اقتصاد امام جمعه سلماس گفت: هر چه به انتخابات نزدیکتر شویم، خبرهای ضد و نقیض در فضای مجازی بیشتر خواهد شد که اغلب با هدف خاصی طراحی و منتشر خواهند شد؛ لذا مردم نباید فریب این افراد و فضا را بخورند.

حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم طباطبایی، امام جمعه سلماس، امروز، ۱۸ آذر، در گفت وگو با ایکنا از آذربایجان غربی، با توصیه به کاندیداهای مجلس مبنی بر اینکه با انجام کار جهادی و انقلابی، حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی جامعه را در صدر کارهای خود قرار دهند، اظهار کرد: افرادی که توان مدیریتی لازم را ندارند از همین الان کنار کشیده و فرصت را برای حضور افراد توانمند فراهم کنند.
وی با بیان اینکه دشمن با تحریم و گرانی به دنبال این است که مردم را از نظام و رهبری دلسرد کند تا مردم در انتخابات حضور پیدا نکنند، بیان کرد: دشمن پس از اغتشاشات آبان ماه به دنبال جولان دادن در فضای مجازی است.
امام جمعه سلماس با اشاره به اینکه هدف دشمنان جهت دادن به مطالبات مردمی است، بیان کرد: لازمه مقابله با توطئه های دشمنان، داشتن بصیرت و افزایش آگاهی مردم به همراه نظارت بر قیمت کالاها برای جلوگیری از گرانی و خدمت خالصانه به مردم است.
وی فضای مجازی را هم فرصت و هم تهدید برای کشور دانست و افزود: برای استفاده از این فضا باید دانش و سواد کافی داشت و هر مطلبی که در فضای مجازی منتشر می شود لزوماً حقیقت ندارد.
حجت الاسلام طباطبایی اضافه کرد: هر چه به انتخابات نزدیکتر شویم، خبرهای ضد و نقیض در فضای مجازی بیشتر خواهد شد که اغلب با هدف خاصی طراحی و منتشر خواهند شد؛ لذا مردم نباید فریب این افراد و فضا را بخورند.
وی با اشاره به اینکه رسانه ها در آگاه سازی مردم برای انتخاب افراد شایسته نقش اساسی دارند، ادامه داد: رسانه ها در این ایام سعی کنند با صداقت و هوشیاری اجازه خودنمایی برخی افراد را در انتخابات ندهند تا زمینه برای سوءاستفاده دشمنان فراهم نشود.