مراسم تکریم و معارفه امام جمعه چهاردانگه برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه امام جمعه چهاردانگه برگزار شد اسلامشهر- آئین تکریم و معارفه امام جمعه بخش چهاردانگه با حضور مسئولان برگزار شد.
به گزارش خبرنگار مهر، ظهر پنج شنبه آئین تکریم و معارفه امام جمعه بخش..

مراسم تکریم و معارفه امام جمعه چهاردانگه برگزار شد

 مراسم تکریم و معارفه امام جمعه چهاردانگه برگزار شد

اسلامشهر- آئین تکریم و معارفه امام جمعه بخش چهاردانگه با حضور مسئولان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر پنج شنبه آئین تکریم و معارفه امام جمعه بخش چهاردانگه صبح امروز با حضور حجت الاسلام نوروزی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر و مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان در مصلی نمازجمعه چهاردانگه برگزار شد.

بر اساس این گزارش در این مراسم که دبیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تهران، ائمه جمعه احمدآباد مستوفی و واوان، بخشدار و مسئولان بخش چهاردانگه نیز حضور داشتند، مسعود مرسلپور در سخنانی از زحمات، تلاش‌ها و خدمات ۱۳ ساله حجت الاسلام گلوردی در بخش چهاردانگه قدردانی کرد.

مرسلپور ضمن تبریک و خوش آمد گویی به حجت الاسلام سالار سنجری امام جمعه جدید بخش چهاردانگه گفت: حجت الاسلام گلوردی مورد وثوق و احترام مردم شهرستان بویژه مردم مؤمن و ولایتمدار چهاردانگه بود و هم اکنون نیز برای امام جمعه جوان و انقلابی چهاردانگه که سوابق ارزشمندی در عرصه‌های مختلف دینی، تبلیغی و حوزوی دارد آرزوی توفیق و سربلندی دارم.

گفتنی است که در ادامه این مراسم حجت الاسلام سالار سنجری امام جمعه جدید چهاردانگه در سخنانی با بیان اینکه شهرستان محل تسویه حساب‌های سیاسی و جناحی نیست اظهار داشت: همه ما باید حول محور ولی فقیه با کنار گذاشتن اختلاف نظرهای سیاسی، با وحدت و همدلی به مردم و نظام اسلامی خدمت کنیم.

در این مراسم ضمن تکریم از حجت الاسلام گلوردی که به امامت جمعه شهرستان تفت در استان یزد منصوب شده، حجت الاسلام سالار سنجری امام جمعه پیشین منطقه آزاد ارس – جلفا به عنوان امام جمعه جدید چهاردانگه معرفی شد.