مذاکرات وین نباید طولانی و فرسایشی شود

مذاکرات وین نباید طولانی و فرسایشی شود تبریز- عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به مذاکرات صورت گرفته در وین گفت: مذاکرات وین نباید طولانی و فرسایشی شود.
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محمدتقی پورمحمدی ظ..

مذاکرات وین نباید طولانی و فرسایشی شود

تبریز- عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به مذاکرات صورت گرفته در وین گفت: مذاکرات وین نباید طولانی و فرسایشی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محمدتقی پورمحمدی ظهر امروز جمعه در جمع خبرنگاران در مراغه به مذاکرات وین اشاره کرد و گفت: ایران در این مذاکره‌ها همچنان به تعهدات خود پایبند بوده و رفع تمامی تحریم‌ها موضع قطعی ما است.

وی با تاکید بر اینکه باید هرچه زودتر مذاکرات وین به نتیجه برسد، ادامه داد: نباید مذاکره‌ها طولانی و فرسایشی باشد و در کنار آن نیز باید تمامی تحریم‌ها برداشته شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری سپس افزود: برجام نباید بهانه‌ای برای تحریم‌های دوباره و بازگشت تحریم‌های دوران ریاست جمهوری ترامپ باشد.

وی به حادثه سایت نطنز اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران با خرابکاری‌هایی چون حادثه سایت نطنز عقب‌نشینی نمی‌کند و ما روی مواضع خود مقاومت خواهیم کرد.

پورمحمدی با بیان اینکه ما با اقتدار در مقابل زیاده‌خواهی دشمنان ایستادگی می‌کنیم، افزود: دشمنان به خیال خود تصور می‌کنند که می‌توانند با این خرابکاری‌ها، کشورمان را از دستیابی به فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای ناامید کنند.
این عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه ایران غنی‌سازی ۶۰ درصدی را آغاز کرده است، ادامه داد: ایران به دشمنان اعلام کرد که با اقدامات این چنینی و خرابکاری‌ها نه تنها از اهداف خود عقب‌نشینی نمی‌کند، بلکه سرعت دستیابی به فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای را افزایش می‌دهد.