محسن رهامی با شعار «دولت صلح و توسعه» ثبت نام کرد

محسن رهامی با شعار «دولت صلح و توسعه» ثبت نام کرد محسن رهامی با شعار «دولت صلح و توسعه» برای شرکت در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، «محسن رهامی» عضو شورای مرکز..

محسن رهامی با شعار «دولت صلح و توسعه» ثبت نام کرد

محسن رهامی با شعار «دولت صلح و توسعه» برای شرکت در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، «محسن رهامی» عضو شورای مرکزی انجمن مدرسین دانشگاه صبح امروز (شنبه) با حضور در محل ستاد انتخابات کشور در خیابان فاطمی تهران در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد.

حجت الاسلام رهامی در نشست خبری گفت: آمده‌ام برای صلح پایدار با دنیا، تعامل سازنده با تمام جهان به خصوص همسایگان، همبستگی با کشورهای جهان، پیوستن به اقتصاد جهانی، ارتقا جایگاه پول ملی، خدمت به همه ایرانیان، حفظ سرمایه انسانی کشور، جلوگیری از خودتحریمی، احقاق حقوق زنان، رسانه، آزادی بیان.

وی با بیان اینکه شعار دولت من «صلح و توسعه» است، گفت: دولت من دولت قانون است، دولت رانت، دولت هزار فامیل و هزار دستان نخواهد بود. در دولت من وزرای میلیاردر که صاحب شرکت سهامی دولتی هستند، جایی ندارند.

عضو شورای مرکزی انجمن مدرسین دانشگاه ادامه داد: در دولت من همه مردم از هر قوم و قبیله و نژادی از حمایت یکسان در برابر قانون برخوردار هستند. آنچه مهمتر از اصلاح طلب و اصول گرا بودن، منافع ملت ایران است. ملت باید برای استفاده از حق تعیین سرنوشت تصمیم بگیرد. برای اعتلای ایران همه باید به صحنه بیایند.

وی تاکید کرد: سکوت و خانه نشینی در زمان تعیین سرنوشت مشکلی را حل نمی کند نگذارید سرنوشت شما را دیگران در محافل سیاسی رقم بزنند.

رهامی تصریح کرد: با ممیزی قبل از ثبت نام توسط نهاد اجماع ساز به نحوی که عده ای اجازه ثبت نام نداشته باشند، مخالف بودم. معتقدم باید نامزدها وارد صحنه انتخابات شوند و بعد کسانی که زمینه استقبال عمومی دارند با روش نظرسنجی از مردم ائتلاف کنند.

عضو شورای مرکزی انجمن مدرسین دانشگاه در خصوص فضای مجازی نیز گفت: فضای مجازی حاصل توسعه علم است، تلویزیون و ماهواره هم مرحله ای از توسعه علم بوده اند، با فیلترینگ مخالفم.