متن انصراف صفیه قویدل از گود انتخابات سلماس

بسمه تعالی انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یکی از بارزترین صحنه های حضور با اقتدار مردم برای نشان دادن چهره حقیقی و تمام قد از یک دموکراسی راستین و تبلور حقیقی اراده مردم برای تعیین حق سرنوشت خودشان در آن است . مردمی که بارها و بارها در پای صندوق های رای حاضر […]

بسمه تعالی

انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یکی از بارزترین صحنه های حضور با اقتدار مردم برای نشان دادن چهره حقیقی و تمام قد از یک دموکراسی راستین و تبلور حقیقی اراده مردم برای تعیین حق سرنوشت خودشان در آن است . مردمی که بارها و بارها در پای صندوق های رای حاضر شده و پایبندی خود را به ارزش های والای اسلام و انقلاب نشان داده اند . در این میان مردم عزیز و فهیم شهرستان سلماس هم همواره نشان داده اند که با حضور خود در انتخابات مختلف حافظ و پاسدار این ارزش ها بوده و همواره خود را وامدار خون شهدای والا مقام و ادامه دهنده راه آنها شهدای عزیز دانسته اند .
اینجانب صفیه قویدل قره قشلاقی کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه سلماس و حومه با احساس وظیفه و تکلیف و با صدق نیت در گفتار و در عمل پا در عرصه رقابت های انتخاباتی از حوزه انتخابیه سلماس گذاشتم تا از این مجرا بتوانم به پشتوانه مردم و اعتماد و حمایت و دلگرمی آنان با تمام قدرت و ظرفیت در کسوت یک نماینده خدوم در خدمت عمران و آبادانی کشور و همچنین پیشرفت آن در تمامی حوزه ها و به تبع آن در حوزه انتخابیه خودم باشم .
با رصد اوضاع و فضای حاکم بر رقابت های انتخاباتی در شهرستان سلماس و با عنایت به اینکه در آستانه برگزاری این دوره از انتخابات در اسفند ماه سال جاری هستیم بنابر صلاحدید خودم و همچنین دلسوزان و حامیان و هوادران عزیز و محترم و تشکر و قدردانی خالصانه از همه آنها به دلایل مختلف تصمیم به حضور در این دوره از انتخابات را به مصلحت ندانسته و بدینوسیله انصراف خود را از کاندیداتوری این دوره از رقابت ها اعلام می دارم .
به منظور تداوم امر خدمت گذاری به مردم شریف و عزیز شهرستان سلماس و همچنین نیل یه اهداف عالیه و نیز داشتن جامعه ای موفق از راه انتخاب نمایندگان اصلح و دلسوز و همچنین خدوم، اینجانب ضمن ارج نهادن به دیگر کاندیداهای محترم از این حوزه انتخابیه حمایت خود را از کاندیداتوری #آقای #صفرقویدلقره_قشلاقی اعلام نموده و از تمام کسانی که در این مدت مستقیم و غیر مستقیم با حمایت از اینجانب مایه دلگرمی شدند می خواهم با توجه به تعهد و مسئولیت پذیر بودن ایشان، در این راه مقدس طرفدار و حامی اهداف و برنامه های ایشان بوده و کمک کنیم تا با انتخاب اصلح راه را برای تحقق این اهداف هموار سازیم .
امیدوارم دوستان حاضر در صحنه این دوره از رقابت ها و همچنین هواداران عزیز آنها خود را ملزم به رعایت قانون ،اخلاق و انصاف انتخاباتی دانسته تا با خلق یک رقابت سالم انتخاباتی بکوشیم تا هر آنچه به صلاح مردم است رقم بخورد و خداوند متعال و شهدای گران قدرمان را همواره ناظر بر اعمال و رفتارمان ببینیم . ان شالله
با احترام : صفیه قویدل قره قشلاقی
کاندیدای یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی
بیستم سوم بهمن ماه سال نود و هشت