ماموریت‌های سپاه و بسیج بنا به اقتضائات زمان تغییر می‌کند

ماموریت‌های سپاه و بسیج بنا به اقتضائات زمان تغییر می‌کند نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: فلسفه وجودی و رسالت پاسداری سپاه تغییرناپذیر است اما ماموریت‌های سپاه و بسیج بر اساس اقتضائات زمان دچار تغییر خو..

ماموریت‌های سپاه و بسیج بنا به اقتضائات زمان تغییر می‌کند

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: فلسفه وجودی و رسالت پاسداری سپاه تغییرناپذیر است اما ماموریت‌های سپاه و بسیج بر اساس اقتضائات زمان دچار تغییر خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه امروز (یکشنبه) در آیین تکریم و معارفه معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه با تبریک فرارسیدن بهار طبیعت و گرامیداشت یاد و خاطره امام (ره) و شهدای والامقام انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعین حرم و امنیت ایران اسلامی، پاسداری را فرهنگ و نعمتی بی‌بدیل از جانب خداوند متعال توصیف کرد و گفت: پاسداری فرهنگ جهاد پیوسته در راه خداست و جهاد در راه خدا تعطیل شدنی نیست.

وی جهاد برابر دنیاگرایی، فتنه، نفوذ و تحریف را رسالتی خطیر و مهم توصیف و خاطرنشان کرد: برای شکستن سلطه و اراده فکری دشمن، راه و مسیری جز جهاد کبیر نیست.

نماینده ولی فقیه در سپاه تصریح کرد: سنگر نشینی انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی و پاسداری از این انقلاب الهام بخش برابر فتنه‌ها و توطئه‌های استکبار پایان ناپذیر است.

حجت‌الاسلام صادقی افزود: فلسفه وجودی و رسالت پاسداری سپاه تغییرناپذیر است اما ماموریت‌های سپاه و بسیج بر اساس اقتضائات زمان دچار تغییر خواهد شد.

وی اقتدار امروز نظام ولایی ایران اسلامی را ثمره حضور، همراهی و نقش آفرینی مردم عنوان کرد و اظهار داشت: امروز صیانت از انقلاب اسلامی که اسلام ناب را زنده کرده و حیاتی دوباره بخشیده است در هر عرصه‌ای باشد جلوه‌های پاسداری در آن متجلی می‌شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه با قدردانی از زحمات و خدمات سردار قریشی در مدت تصدی مسئولیت معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه، گفت: سردار قریشی عزیز ما در طی مدت حضور در سپاه روحیه اخلاص و ولایتمداری را در تمامی عرصه‌ها حفظ کرده‌اند و همواره با روحیه جهادی به انجام ماموریت‌های خود پرداخته‌اند.

حجت الاسلام صادقی در توصیف معاون هماهنگ کننده جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه نیز افزود: سردار فرجیان زاده از فرماندهان ایثارگر و جهادگر ما هستند و امیدواریم با روحیات دینی، انقلابی و معرفتی که ایشان را با آنها می‌شناسیم و سوابق درخشان صف و ستادی و قدرت مدیریتی، ماموریت‌های مجموعه نمایندگی ولی فقیه در سپاه را دنبال کنند.

سردار قریشی در این مراسم اخلاص، معنویت، ولایتمداری مجاهدت و عمل انقلابی را از وجوه ممتاز و برجسته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توصیف کرد و گفت: امروز مجموعه نمایندگی ولی فقیه در سپاه در تعامل و همراهی کامل با مجموعه فرماندهی قرار دارد.

سردار فرجیان زاده نیز در این مراسم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان امید مستضعفان جهان و خاری در چشم دشمنان نام برد و گفت: باگذشت بیش از چهار دهه از کلام نورانی حضرت امام (ره) که «اگر سپاه نبود کشور هم نبود» و با مشاهده روند توطئه‌ها، فتنه‌ها و تحریم‌های دشمنان روز به روز عمق نگاه بنیانگذار انقلاب اسلامی و یقین ما به این فرمایش بیشتر می‌شود.

وی تصریح کرد: نمایندگی ولی فقیه در سپاه که استمرار دهنده امامت و ولایت در سپاه است امروز رسالت پاسداری از هویت مکتبی و اعتلای معرفت دینی و بصیرت پاسداران و بسیجیان را برعهده دارد.