قالیباف:آمریکا بیش از ما نیازمند توافق است/ تحریم‌ها باید لغو شود

قالیباف:آمریکا بیش از ما نیازمند توافق است/ تحریم‌ها باید لغو شود عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس مجلس در جلسه غیرعلنی امروز تأکید کرد آمریکا بیشتر از ما نیازمند توافق است و آنان بای..

قالیباف:آمریکا بیش از ما نیازمند توافق است/ تحریم‌ها باید لغو شود

قالیباف:آمریکا بیش از ما نیازمند توافق است/ تحریم‌ها باید لغو شود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس مجلس در جلسه غیرعلنی امروز تأکید کرد آمریکا بیشتر از ما نیازمند توافق است و آنان باید همه تحریم های ایران را لغو کنند.

ابراهیم رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی، گفت: در این جلسه تحولات سیاست خارجی و به ویژه مذاکرات وین مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه رئیس مجلس شورای اسلامی در این جلسه گزارشی از روند مذاکرات وین به نمایندگان ارائه کرد، گفت: تأکید قالیباف بر این بود که آمریکا بیشتر از ما نیازمند توافق و بازگشت به برجام است و ما محتاج طرف مقابل نیستیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: تأکید رئیس مجلس بر این بود که آمریکایی‌ها باید همه تحریم‌های جمهوری اسلامی ایران را لغو کنند و ما هم باید فرآیند لغو تحریم‌ها را در یک پروسه‌ای راستی آزمایی کنیم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس بیان کرد: ضمن اینکه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و همچنین پنج نفر از نمایندگان دیگر هم نقطه نظرات خود را درباره مذاکرات وین با تأکید بر ضرورت توجه به خطوط قرمز نظام مطرح کردند.