فرمایشات استراتژیک رهبری صرفا «لقلقه زبان» مسئولان نباشد

فرمایشات استراتژیک رهبری صرفا «لقلقه زبان» مسئولان نباشد نماینده مردم ایلام در مجلس گفت:امیدوارم فرمایشات استراتژیک رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال لقلقه زبان برخی از مسئولان بی عمل نباشد.
به گزارش خبر..

فرمایشات استراتژیک رهبری صرفا «لقلقه زبان» مسئولان نباشد

نماینده مردم ایلام در مجلس گفت:امیدوارم فرمایشات استراتژیک رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال لقلقه زبان برخی از مسئولان بی عمل نباشد.

به گزارش خبرنگار مهر، سارا فلاحی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی،گفت: امیدوارم فرمایشات استراتژیک مقام معظم رهبری در ابتدای سال صرفا لقلقه زبان برخی از مسئولان بی عمل نباشد و صرفا در همایش ها و سمینارها به حراج گذاشته نشود.

وی تاکید کرد: امنیت، زیرساخت توسعه هر کشوری است و اگر ما به دنبال توسعه در ابعاد مختلف هستیم باید به کارگزاران امنیتی، دفاعی و انتظامی توجه ویژه کنیم.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه مجلس و دولت نتوانستند مرزهای معیشتی و اقتصادی کارگزاران کشور در عرصه دفاع و امنیت را مورد حفاظت و پشتیبانی قرار دهند و باید همه ما توجه داشته باشیم که یکی از مهمترین عناصر مدیریتی سرمایه انسانی، حقوق و مزایا است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: نیروهای دفاعی و انتظامی ما امروز در مضیقه اقتصادی هستند و ما باید به آنها بیشتر توجه کنیم تا مشکلات اقتصادی آنان حل و فصل شود.