طالبان مسئولیت حمله به نیروهای افغانستان در کابل را برعهده گرفت

طالبان مسئولیت حمله به نیروهای افغانستان در کابل را برعهده گرفت طالبان مسئولیت حمله امروز به کاروان نیروهای افغانستان در کابل را برعهده گرفت و اعلام کرد این اقدام در پاسخ به حملات نیروهای این کشور به ..

طالبان مسئولیت حمله به نیروهای افغانستان در کابل را برعهده گرفت

طالبان مسئولیت حمله به نیروهای افغانستان در کابل را برعهده گرفت

طالبان مسئولیت حمله امروز به کاروان نیروهای افغانستان در کابل را برعهده گرفت و اعلام کرد این اقدام در پاسخ به حملات نیروهای این کشور به افراد مسلح این گروه صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، گروه طالبان مسئولیت حمله امروز یکشنبه به نیروهای افغانستان در غرب کابل را برعهده گرفت.

به گزارش الجزیره، گروه طالبان مسئولیت حمله به کاروان نیروهای افغانستان در غرب کابل را برعهده گرفت و اعلام کرد این اقدام در پاسخ به حملات نیروهای افغان به افراد مسلح این گروه صورت گرفته است.

شبکه تلویزیونی طلوع ساعاتی پیش اعلام کرد که انفجاری در شهرستان «پغمان» شهر کابل پایتخت افغانستان روی داده است.

به گزارش این شبکه تلویزیونی، فردوس فرامرز سخنگوی فرماندهی پلیس کابل در این خصوص اعلام کرد که یک خودرو بمب‌گذاری شده در منطقه «پنجه چنار» در شهرستان «پغمان» شهر کابل منفجر شده است.

به گزارش خبرگزاری افق، در این حادثه ۳ نیروی امنیتی کشته و ۱۲ نفر دیگر زخمی شده اند.

این در حالیست که پایتخت افغانستان صبح امروز نیز بار دیگر شاهد وقوع انفجار بود.

این حادثه در اثر برخورد خودرو گشتی ارتش افغانستان با مین کنار جاده ای روی داد.

در نتیجه این انفجار که در منطقه «بند قرغه» شهرستان پغمان اتفاق افتاد؛ یک نظامی کشته و ۳ تَن زخمی شدند.

گفتنی است که طالبان پیشتر هشدار داده است تا در صورت نقض توافق دوحه در خصوص عدم خروج اشغاگران خارجی به سرکردگی آمریکا در افغانستان تا روز اول ماه می سال سال جاری میلادی، حملات خود علیه نیروهای خارجی را تشدید می کند.