صف‌های کالاهای اساسی باعث سوءاستفاده رسانه‌های بیگانه می‌‎شود

صف‌های کالاهای اساسی باعث سوءاستفاده رسانه‌های بیگانه می‌‎شود نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی گفت:صف‌های طویل کالاهای اساسی زمینه سوءاستفاده رسانه‌های بیگانه را فراهم می‌کند
به گزارش خبرنگار م..

صف‌های کالاهای اساسی باعث سوءاستفاده رسانه‌های بیگانه می‌‎شود

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی گفت:صف‌های طویل کالاهای اساسی زمینه سوءاستفاده رسانه‌های بیگانه را فراهم می‌کند

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا منتظری در جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی،گفت: صف‌های طولانی مردم برای تهیه مرغ و روغن در شأن آنان نیست و زمینه نارضایتی و کاهش سرمایه‌های اجتماعی را فراهم می‌کند.

وی افزود: حضور مردم در صف‌های طولانی با سیاست‌های ابلاغی در مورد پیشگیری از ویروس کرونا تناقض دارد و مردم از ما سئوال می‌پرسند که این چه سیاستی است که از یکطرف ما را به رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی دعوت می‌کنید و از سوی دیگر، زمینه حضور ما را در صف‌های طولانی مهیا می‌کنید؟

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی افزود: از سوی دیگر، حضور مردم در صف‌های طولانی برای تأمین نیازهای اساسی خود، زمینه سوءاستفاده را برای رسانه‌های بیگانه فراهم می‌کند و آنان ضعف و بی‌تدبیری دولت را به حساب ناکارآمدی نظام می‌گذارند.

منتظری اظهار داشت: متأسفانه شاهد افزایش قیمت کالاها و همچنین نرخ ارز هستیم. این چه سیاستی است که از یکسو رئیس‌جمهور سال جدید را نقطه پایانی افزایش قیمت‌ها اعلام و از سوی دیگر، قیمت خودرو افزایش پیدا می‌کند؟

وی درباره قیمت خرید تضمینی گندم گفت: باید قیمتی برای خرید تضمینی محصولات کشاورزی به ویژه گندم در نظر گرفته شود که واقع‌بینانه باشد و همچنین زمینه رضایت کشاورزان و رونق تولید را فراهم کند.