شهرک‌سازی‌ صهیونیست‌ها در اراضی اشغالی یک جنایت است

شهرک‌سازی‌ صهیونیست‌ها در اراضی اشغالی یک جنایت است وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین با صدور بیانیه ای اعلام کرد: شهرک‌سازی‌ صهیونیست‌ها در اراضی اشغالی یک جنایت است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل ا..

شهرک‌سازی‌ صهیونیست‌ها در اراضی اشغالی یک جنایت است

شهرک‌سازی‌ صهیونیست‌ها در اراضی اشغالی یک جنایت است

وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین با صدور بیانیه ای اعلام کرد: شهرک‌سازی‌ صهیونیست‌ها در اراضی اشغالی یک جنایت است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین بیانیه ای را در خصوص شهرک سازی های رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی فلسطینیان منتشر کرد.

بر اساس این گزارش، در بیانیه مذکور آمده است: شهرک سازی ها در اراضی اشغالی ادامه دارد و این یک جنایت در حق ملت فلسطین است. صهیونیستها با این اقدام تمامی قطعنامه های بین المللی را زیر پای می گذارند.

پیش از این نیز وزارتخانه مذکور در بیانیه ای اعلام کرده بود: اسرائیل همچنان به تخریب گسترده منازل فلسطینیان در قدس اشغالی و کرانه باختری ادامه می دهد و این اقدام آوارگی شمار بیشتری از شهروندان فلسطینی را به دنبال داشته است.

وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین در این بیانیه افزود: هدف اصلی و اساسی از تخریب منازل فلسطینیان، تسریع پروژه استعماری شهرک سازی است. همزمان با شهرک سازی ها در اراضی اشغالی، موج بازداشت فلسطینیان نیز تشدید شده است.

وزارتخانه مذکور در بیانیه خود همچنین خواستار اقدام فوری و عملی جامعه جهانی برای ممانعت از شهرک سازی های رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی فلسطینیان شد.