سپاه مردمی‌ترین نهاد نظام جمهوری اسلامی ایران

سپاه مردمی‌ترین نهاد نظام جمهوری اسلامی ایران کرمانشاه- در بیانیه‌ای از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه عنوان شد: سپاه پاسداران مردمی‌ترین نهاد نظام جمهوری اسلامی ایران است.
به گزارش خ..

سپاه مردمی‌ترین نهاد نظام جمهوری اسلامی ایران

سپاه مردمی‌ترین نهاد نظام جمهوری اسلامی ایران

کرمانشاه- در بیانیه‌ای از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه عنوان شد: سپاه پاسداران مردمی‌ترین نهاد نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش خبرگزاری مهر، طی بیانیه‌ای از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه به شرح زیر عنوان شد: سپاه پاسداران مردمی‌ترین نهاد نظام جمهوری اسلامی ایران است.

«بسم الله الرحمن الرحیم»

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مردمی‌ترین نهادهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است که با نقش آفرینی، ایثار و لحظه شناسی صحیح، نام خود را در تارک تاریخ این سرزمین برای همیشه ثبت نموده‌است.

ابتکار بی نظیر حضرت امام خمینی «رحمت الله علیه» در دوم اردیبهشت ۱۳۵۸ و تأسیس سپاه پاسداران از نقاط عطف تاریخ ایران اسلامی است که برکات بیشماری را به همراه داشته و با تبعیت از رهبر حکیم و فرزانۀ انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا، حضرت امام خامنه‌ای «مدظله‌العالی» به نیروی قابل اتکا برای منطقه و جهان اسلام تبدیل شده است.

ایثار و فداکاری سربازان سبز پوش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس، حضور فعالانه در عرصه‌های اقتصادی، سازندگی و عمرانی، خدمات‌رسانی بی‌دریغ به مردم در بحران‌های مختلف از جمله کمک مجاهدانه به مردم در بلایای طبیعی و در اوج آن، خوش درخشیدن در کنار کادر درمانی کشور در مبارزه با ویروس منحوس کرونا، دفاع از امنیت منطقه در برابر متجاوزین و معاندین، زمین‌گیر کردن و شکست داعش در منطقه و مبارزۀ جدی با گروه‌های تکفیری و تروریستی، حفاظت هوشمندانه از دستاوردهای انقلاب اسلامی در دهه‌های گذشته تنها گوشه‌ای از ثمرات بی‌شمار تأسیس این شجرۀ طیبۀ الهی و نهاد مقدس مردمی است که در بزنگاه‌های تاریخی برای دفاع از کیان ایران اسلامی، با گذشت و فداکاری، جان خود را به قربانگاه برده و به شایستگی از ارزش‌ها، امنیت‌ملی و آرامش‌کشور پاسداری نموده‌اند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول بیش از چهار دهه از حیات طیبه خود، بزرگانی را پرورش و به دنیا معرفی نموده که امروزه نام پر آوازه آنان به الگویی برای مقاومت و آزادگی در میان تمام ملت‌های آزادی خواه جهان بدل شده و راه و روش دفاع از حریم انسانیت را برای نسل‌های آینده ترسیم نموده و بدون شک سرداران شهیدی همچون سپهبد حاج قاسم سلیمانی و سرلشگر سیدمحمد حجازی نمونه‌هایی شاخص از مکتب انسان‌ساز و آرمانی این نهاد مقدس است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با گرامیداشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ضمن ادای احترام به تمامی شهدا، جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی و تقدیر از ایستادگی آنان در دفاع از حریم ولایت، این روز بزرگ را به فرماندهی کل این نهاد مقدس، ملت شریف ایران اسلامی و تمامی پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه در استان کرمانشاه تبریک و تهنیت گفته و نصرت الهی را برای تمامی یاوران همیشگی انقلاب مسألت می‌نماید.