ساخت خانه کاراته مطالبه ۱۶ هزار ورزشکار مازندرانی است

ساخت خانه کاراته مطالبه ۱۶ هزار ورزشکار مازندرانی است ساری- رئیس هیئت کاراته مازندران، ساخت خانه کاراته را از مهمترین نیازها و مطالبه ۱۶ هزار ورزشکار این رشته بیان کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، حسن رجبی ..

ساخت خانه کاراته مطالبه ۱۶ هزار ورزشکار مازندرانی است

ساخت خانه کاراته مطالبه ۱۶ هزار ورزشکار مازندرانی است

ساری- رئیس هیئت کاراته مازندران، ساخت خانه کاراته را از مهمترین نیازها و مطالبه ۱۶ هزار ورزشکار این رشته بیان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن رجبی عصر شنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه هیئت کاراته استان در سال ۹۸ هیئت برتر استان و کشور شده است، افزود: همچنین سال گذشته شهید محمد یزدانی به عنوان شهید شاخص ورزشکار معرفی شده است و در این راستا یک میدان به نام این شهید نامگذاری شده است.

وی با عنوان اینکه تقدیم مدال قهرمانان ورزشی به شهدا و خانواده‌های معظم شهدا از جمله برنامه‌های فرهنگی است، اظهار داشت: یکی از قهرمانان استان مدال قهرمانی جهان را به شهدای گمنام و خوشنام هفت تپه تقدیم کرده است.

وی گفت: در سال ۹۸ در بخش مردم مقام دوم در زمینه مسابقات انتخابی تیم ملی را کسب کردیم و در بخش بانوان نیز رتبه اول کشور را به دست آوردیم.

رجبی میزبانی تیم ملی بزرگسالان را از دیگر برنامه‌های اجرا شده بیان کرد و گفت: انجام مسابقات ساحلی کاراته در سبک‌های کنترلی و غیرکنترلی در ساحل فریدونکنار نیز از دیگر برنامه‌ها بوده است و برپایی آن به صورت بین المللی جزو برنامه است.

رئیس هیئت کاراته مازندران با اظهار اینکه یکی از بانوان کاراته کا سهمیه المپیک کسب کرده است، گفت: ورزش بانوان نیز دارای پیشرفت‌ها و دستاوردهای خوبی بوده است.

رجبی میزبانی تیم جوانان و امید در شهرستان جویبار و نور، مسابقات کارته وان با حضور هزار نفر مردان در بابلسر و ۱۸۰۰ نفر بانوان در قائمشهر را از دیگر برنامه‌ها بیان کرد و گفت: ۱۲ یادواره شهدای ورزشکار در استان برپا شده است.

وی توزیع اقلام و امکانات بین سیلزدگان سیمرغ و گلستان، انجام دو مرحله کمک مومنانه را از اقدامات بیان کرد و گفت: ۱۶ هزار ورزشکار سازمان یافته کاراته در استان فعالیت دارند.

رجبی پیگیری برای ساخت خانه کاراته را از مهمترین مطالبات برشمرد.