زمان عربده‌کشی رژیم صهیونیستی علیه کشورهای منطقه سپری شده است

زمان عربده‌کشی رژیم صهیونیستی علیه کشورهای منطقه سپری شده است یکی از اعضای دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به شکست تحرکات صهیونیست‌ها از سوی محور مقاومت، گفت: زمان عربده‌کشی رژیم صهیونیستی..

زمان عربده‌کشی رژیم صهیونیستی علیه کشورهای منطقه سپری شده است

زمان عربده‌کشی رژیم صهیونیستی علیه کشورهای منطقه سپری شده است

یکی از اعضای دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به شکست تحرکات صهیونیست‌ها از سوی محور مقاومت، گفت: زمان عربده‌کشی رژیم صهیونیستی علیه کشورهای منطقه به سر آمده است.

خبرگزاری مهر – گروه بین الملل: روند عادی سازی روابط میان کشورهای عربی و رژیم صهیونیستی در چارچوب طرح ضد فلسطینی معامله با امارات آغاز و سپس با بحرین، سودان و مغرب ادامه یافت. برخی از کشورهای سازشکار عربی همچون امارات که طی سال‌های گذشته روابط پنهانی با تل‌آویو داشتند پس از رونمایی علنی از روابط خود با رژیم صهیونیستی ثابت کردند که مسئله فلسطین از اولویت‌های آنها خارج شده است.

یوسف الحساینه عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین است که خبرنگار وی با وی در خصوص موضوعات مختلف از جمله عادی سازی روابط، اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی و محور مقاومت به گفتگو نشست.

وی در این گفتگو اظهار داشت: همه تحرکات رژیم صهیونیستی علیه محور مقاومت با شکست روبرو شده است و هر اقدامی با واکنش بسیار کوبنده همراه خواهد بود.

الحساینه با اشاره به هروله برخی کشورهای عربی برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی اعلام کرد: تلاش رژیم صهیونیستی برای ایجاد ائتلاف امنیتی و نظامی با برخی رژیم‌های شکننده در منطقه فایده‌ای برای آن در برابر محور مقاومت نخواهد داشت، محور مقاومتی که از تهران تا فلسطین و بغداد و صنعا و دمشق و بیروت وجود دارد.

وی گفت: تحرکات رژیم صهیونیستی و تعدی آن به کشورهای منطقه و ملت‌ها و منابع آنها، نمایانگر سرخوردگی و نگرانی است که این رژیم از آن رنج می‌برد و ائتلاف‌های امنیتی و نظامی با برخی رژیم‌های شکننده در منطقه سبب مصون ماندن این رژیم در برابر محور مقاومت نخواهد بود.

این عضو دفتر جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: ما بسیار مفتخریم که می‌بینیم محور مقاومت به رهبری جمهوری اسلامی ایران در همه میادین به پیش می‌رود و با حملات رژیم صهیونیستی مورد حمایت دولت آمریکا و برخی رژیم‌های بیگانه با ارزش‌ها و اصول عربی و اسلامی به مقابله می‌پردازد.

الحساینه در ادامه گفت: زمان عربده کشی رژیم صهیونیستی و تعدی آن به کشورها و ملت‌های منطقه به سر رسیده است و غیرقابل بازگشت است. ما با چشم خود شاهد هستیم که چگونه کشتی‌ها و مراکز و تاسیسات اشغالگران در دریا هدف قرار می‌گیرند، همچون کشتی«hyperion» رژیم اشغالگر در ساحل امیرنشین فجیره و مرکز اطلاعات و عملیات ویژه وابسته به موساد در شمال عراق که شماری از اعضای موساد در آن کشته و زخمی شدند.

وی افزود: این بدان مفهوم است که ما در مرحله جدید و قواعد جدید از قواعد درگیری میان جمهوری اسلامی ایران و رژیم صهیونیستی قرار داریم که به یاری خداوند غلبه با صاحبان حق یعنی جمهوری اسلامی ایران و آزادگان جهان بر صاحبان شر مطلق در منطقه و دنیا به پیشگامی رژیم صهیونیستی است.

یوسف الحساینه در پایان تاکید کرد: در برابر این تحولات که به نفع محور مقاومت پیش خواهد رفت، رژیم اشغالگر فاقد مشروعیت، جایی در منطقه عربی و اسلامی ندارد. هرگز روند عادی سازی و رسانه‌های مزدور، سبب تغییر این واقعیت نخواهد شد که رژیم صهیونیستی، دشمن اصلی امت اسلامی و بشریت است.