روحانی درگذشت پدر شهیدان بنی‌عامریان را تسلیت گفت

روحانی درگذشت پدر شهیدان بنی‌عامریان را تسلیت گفت رئیس‌جمهور درگذشت نصرت‌الله بنی عامریان پدر شهیدان صادق، یزدان و محسن بنی‌عامریان و همسر شهیده مرضیه مظلومی راتسلیت گفت.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل ..

روحانی درگذشت پدر شهیدان بنی‌عامریان را تسلیت گفت

رئیس‌جمهور درگذشت نصرت‌الله بنی عامریان پدر شهیدان صادق، یزدان و محسن بنی‌عامریان و همسر شهیده مرضیه مظلومی راتسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت مرحوم نصرت الله بنی عامریان پدر شهیدان والامقام صادق، یزدان و محسن بنی عامریان و همسر شهیده مرضیه مظلومی، اظهار داشت: این پدر صبور و فداکار با ایمان راسخ به آرمان‌های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، نام و یاد نیکی از خود برجا گذاشت.

متن پیام حجت الاسلام حسن روحانی به این شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

در گذشت مرحوم نصرت‏‌الله بنی‏‌عامریان پدر شهیدان والامقام صادق، یزدان و محسن بنی‌عامریان و همسر شهیده مرضیه مظلومی، موجب تأثر و تألم خاطر شد.

این پدر صبور و فداکار با ایمان راسخ به آرمان‌های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، سال‌ها رنج دوری و فراق شهیدان عزیز خود را تحمل کرد و نام و یاد نیکی از خود بر جا گذاشت.

اینجانب مصیبت وارده را به مردم شهیدپرور استان کرمانشاه و خانوادة محترم آن مرحوم تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان علّو درجات و همجواری با شهیدان گرانقدرش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت دارم.