راه‌آهن «زاهدان – خاش» به زودی افتتاح می‌شود

راه‌آهن «زاهدان – خاش» به زودی افتتاح می‌شود زاهدان – معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: راه‌آهن «زاهدان – خاش» به عنوان یک بخش مهم از پروژه احداث خط آهن «چابهار – زاهدان» به زودی..

راه‌آهن «زاهدان – خاش» به زودی افتتاح می‌شود

 راه‌آهن «زاهدان - خاش» به زودی افتتاح می‌شود

زاهدان – معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: راه‌آهن «زاهدان – خاش» به عنوان یک بخش مهم از پروژه احداث خط آهن «چابهار – زاهدان» به زودی افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدباقر نوبخت در جریان سفر به سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: راه‌آهن زاهدان به خاش به عنوان یک بخش مهم از پروژه احداث خط آهن چابهار به زاهدان به زودی افتتاح می‌شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه راه‌آهن «چابهار – زاهدان» یک پروژه مهم زیربنایی برای استان سیستان و بلوچستان و کشور محسوب می‌شود، گفت: در ماه‌های پایانی دولت تلاش داریم همه تعهداتی که به مردم شریف سیستان و بلوچستان داریم محقق شود.

وی با اشاره به اینکه بررسی آخرین وضعیت پروژه‌های سیستان و بلوچستان جزو برنامه‌های سفر یک روزه وی به این استان است، ادامه داد: در حال حاضر حدود ۴۶ پروژه به ارزش ۵ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال در سیستان و بلوچستان در حال اجراست که به زودی به اتمام می‌رسند.