راهکارهای تحقق شعار سال در کمیسیون صنایع مجلس بررسی شد 

راهکارهای تحقق شعار سال در کمیسیون صنایع مجلس بررسی شد سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: راهکارهای‌ تحقق شعار سال مبنی بر تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها در جلسه این کمیسیون بررسی شد.
حجت الله..

راهکارهای تحقق شعار سال در کمیسیون صنایع مجلس بررسی شد

راهکارهای تحقق شعار سال در کمیسیون صنایع مجلس بررسی شد 

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: راهکارهای‌ تحقق شعار سال مبنی بر تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها در جلسه این کمیسیون بررسی شد.

حجت الله فیروزی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اظهار داشت: در این جلسه، راهکارهای تحقق شعار سال مبنی بر تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها مورد بررسی قرار گرفت و اعضای کمیسیون مباحث مورد نظر خود را مطرح کردند.

وی بیان کرد: در این جلسه نمایندگان بر ضرورت شناخت موانع پیش روی تولید و راهکارهای لازم جهت پشتیبانی از تولید تاکید کردند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد کرد: مقرر شد به منظور تحقق شعار سال، نظارت‌های کمیسیون صنایع و معادن در قالب بازدیدهای میدانی افزایش یابد تا موانع پیش روی تولید به درستی مشخص شود.

وی گفت: در این جلسه، موانع موجود در نظام بانکی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و قرار بر این شد که کمیسیون‌های مجلس با همکاری با یکدیگر اصلاحاتی را در حوزه نظام بانکی انجام دهند.