دو مطب غیر مجاز در کهگیلویه و بویراحمد پلمب شد

دو مطب غیر مجاز در کهگیلویه و بویراحمد پلمب شد یاسوج- مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از پلمب دو مطب غیر مجاز فاقد صلاحیت تخصصی با دخالت در انجام امور پزشکی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، ب..

دو مطب غیر مجاز در کهگیلویه و بویراحمد پلمب شد

دو مطب غیر مجاز در کهگیلویه و بویراحمد پلمب شد

یاسوج- مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از پلمب دو مطب غیر مجاز فاقد صلاحیت تخصصی با دخالت در انجام امور پزشکی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، براتعلی صالحی افزود: گزارشاتی از حوزه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان مبنی بر ایجاد مؤسسات پزشکی غیر مجاز که فاقد صلاحیت تخصصی با دخالت در انجام امور پزشکی که سلامت مردم را به خطر انداخته، به این اداره کل واصل شد.

وی ابراز داشت: در این خصوص تیم ویژه ای جهت بررسی موضوع تشکیل و پس از احراز تخلف، موضوع در گشت مشترک تعزیرات حکومتی، معاونت درمان، نیروی انتظامی و با همکاری خوب و شایسته دادستانی مورد رصد قرار گرفت. ض

صالحی افزود: در این خصوص دو مطب غیر مجاز تعطیل و پلمپ و پرونده جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

مدیرکل تعزیرات استان گفت: این افراد فاقد صلاحیت، اقدام به لیزر و کارهای درمانی زیبایی کرده و این در حالی است که این مهم باید توسط پزشک متخصص انجام شود.

مدیرکل تعزیرات استان در پایان گفت: از مردم عزیز استان استدعا دارم در صورت نیاز به هر گونه اقدام تخصصی به صاحبان فن (پزشکان) مراجعه نموده و در این شرایطی که ویروس منحوس کرونا روزانه جان مردم را به خطر می‌اندازد به افراد فاقد صلاحیتی که الفبای بهداشت را رعایت نمی‌نمایند، مراجعه نکنند.