دو دستیار ایرانی «الکنو» در المپیک مشخص شدند

دو دستیار ایرانی «الکنو» در المپیک مشخص شدند با توجه به غیبت یکی از مربیان دعوت شده به اردوی تیم ملی والیبال، تکلیف دو دستیار ایرانی «الکنو» در المپیک توکیو مشخص شد.
به گزارش خبرنگار مهر، اردوهای تیم ..

دو دستیار ایرانی «الکنو» در المپیک مشخص شدند

دو دستیار ایرانی «الکنو» در المپیک مشخص شدند

با توجه به غیبت یکی از مربیان دعوت شده به اردوی تیم ملی والیبال، تکلیف دو دستیار ایرانی «الکنو» در المپیک توکیو مشخص شد.

به گزارش خبرنگار مهر، اردوهای تیم ملی والیبال ایران از ۱۱ فروردین ماه سال جاری آغاز شده است. «ولادیمیر الکنو» سرمربی تیم ملی والیبال ایران قرار بود از ۲۲ فروردین ماه در اردوها حاضر شود اما بنا بر دلایل شخصی با تاخیر چند روزه و ۲۶ فروردین ماه در ایران حضور خواهد داشت.

محمدرضا تندروان، پیمان اکبری، رحمان محمدی راد و سعید رضایی چهار مربی ایرانی دعوت شده به اردوهای ملی بودند. محمدی راد از ابتدا از حضور در اردوهای ملی انصراف داد تا عظیم جزیده، مربی موفق تیم شهرداری گنبد وارد اردوها شود.

با آغاز اردوهای ملی سعید رضایی در تمرینات حاضر نشد و پاسخ فدراسیون را نیز نمی‌دهد. این احتمال وجود دارد با توجه به حضور پیمان اکبری و محمدرضا تندروان به عنوان دستیاران ایرانی «الکنو» در المپیک توکیو، رضایی دیگر تمایلی برای حضور در اردوهای ملی نداشته باشد.