دومین تساوی متوالی اسپورتینگ به سود یاران طارمی

دومین تساوی متوالی اسپورتینگ به سود یاران طارمی تیم فوتبال اسپورتینگ در هفته بیست و ششم لیگ فوتبال پرتغال برابر حریف خود متوقف شد تا شانس پورتو برای رسیدن به صدر جدول بیشتر شود.
به گزارش خبرنگار مهر،..

دومین تساوی متوالی اسپورتینگ به سود یاران طارمی

دومین تساوی متوالی اسپورتینگ به سود یاران طارمی

تیم فوتبال اسپورتینگ در هفته بیست و ششم لیگ فوتبال پرتغال برابر حریف خود متوقف شد تا شانس پورتو برای رسیدن به صدر جدول بیشتر شود.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه مسابقات هفته بیست و ششم لیگ فوتبال پرتغال شب گذشته تیم اسپورتینگ لیسبون به مصاف فامالیسائو رفت که این بازی با نتیجه تساوی یک – یک خاتمه یافت. «پدرو گونکالوس» (۲۵) برای اسپورتینگ و «اندرسون» (۲۷) برای فامالیسائو گلزنی کردند.

این تساوی بیش از هر چیز برای تیم پورتو که مهدی طارمی مهاجم ایرانی را در اختیار دارد، خوشحال کننده بود چرا که فاصله اسپورتینگ صدرنشین با پورتو که در رده دوم جدول قرار دارد، به ۶ امتیاز کاهش یافت.

اسپورتینگ هفته گذشته هم برابر حریفش به تساوی رسیده بود و این دومین تساوی متوالی این تیم در لیگ پرتغال محسوب می‌شود.

در حال حاضر اسپورتینگ ۶۶ امتیازی است و پورتو با ۶۰ امتیاز در رده دوم قرار دارد. بنفیکا هم با ۵۷ امتیاز در تعقیب دو تیم دیگر است.

از مسابقات لیگ پرتغال ۸ هفته دیگر باقی مانده است و بعید نیست در این مدت تیم پورتو بتواند اسپورتینگ را در صدر جدول بگیرد و برای دومین بار متوالی قهرمان پرتغال شود.

علاوه بر این، رقابت در جدول گلزنان لیگ پرتغال هم بسیار فشرده است. گونکالوس با گلی که دیشب برای اسپورتینگ به ثمر رساند، تعداد گل‌های خود را در این فصل به عدد ۱۶ رساند تا در کنار «سفروویچ» مهاجم بنفیکا قرار بگیرد. «سرجیو اولیویرا» هافبک پورتو با ۱۲ گل و مهدی طارمی با ۱۰ گل در رده‌های بعدی هستند.