دولت و رئیس‌جمهور نظری درباره پخش یا عدم پخش گاندو نداشتند

دولت و رئیس‌جمهور نظری درباره پخش یا عدم پخش گاندو نداشتند معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهور گفت: هیچ یک از اعضای دولت تماس و گفت و گویی درباره پخش و عدم پخش سریال گاندو در صدا و سیما نداشت..

دولت و رئیس‌جمهور نظری درباره پخش یا عدم پخش گاندو نداشتند

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهور گفت: هیچ یک از اعضای دولت تماس و گفت و گویی درباره پخش و عدم پخش سریال گاندو در صدا و سیما نداشته‌اند.

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهور در توییتی نوشت: نه رییس‌جمهوری و نه هیچیک از اعضای دولت، نه در جلسه چهارشنبه کابینه و نه در هیچ جلسه یا تماسی، نه قبل از پخش و نه در زمان پخش گاندو، نه با رییس نه با سایر مسؤولان صدا و سیما و نه حتی با متنفذین نظام، گفت و گویی درباره پخش یا عدم پخش این سریال نداشته‌اند، چه رسد به مباحثه و مجادله!

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهوری اظهار کرد: آقایان لطف کنند به جای شایعه‌سازی و انحراف افکار عمومی به یک سوال مهم پاسخ دهند: پخش گاندو ناتمام ماند یا سریال نیمه‌کاره در کنداکتور قرار گرفت؟ اگر سریال نیمه‌کاره بود چه انگیزه‌ای سبب شد که گاندو اینچنین با سراسیمگی و عجله بر آنتن برود؟