دور دوم هجدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام آغاز شد

دور دوم هجدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام آغاز شد دور دوم هجدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام کار خود را برای بررسی نتایج گفتگوهای کارگروه‌های رفع تحریم و هسته‌ای از سر گرفت.
به گزارش خبرگزاری مهر، دور دو..

دور دوم هجدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام آغاز شد

دور دوم هجدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام کار خود را برای بررسی نتایج گفتگوهای کارگروه‌های رفع تحریم و هسته‌ای از سر گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، دور دوم هجدهمین کمیسیون مشترک برجام صبح امروز (جمعه) با حضور نمایندگان ایران و کشورهای ۱+۴ (ایران، چین، فرانسه، آلمان، روسیه و انگلیس) نشست خود را برای بررسی نتایج گفتگوهای کارگروه‌های رفع تحریم و هسته‌ای از سر گرفت.

گفتنی است، هجدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام روز سه‌شنبه به صورت حضوری در وین پایتخت اتریش و میان مذاکره کنندگان ارشد ایران و ۱+۴ و همچنین کارشناسان فنی دو طرف آغاز و ادامه این مذاکرات به امروز (جمعه) موکول شد.

به گفته سید عباس عراقچی قرار است امروز یک جمع بندی صورت گیرد و جلسه کمیسیون مشترک یک بار دیگر تشکیل و کار کارگروه‌ها ارزیابی شود. معاون سیاسی وزیر خارجه تاکید کرد: تصمیم داریم سپس چند روزی تنفسی بدهیم و هیئت‌ها به پایتخت‌های خود برگردند و ما هم به تهران برمی‌گردیم و مشورت‌های بیشتری را در تهران انجام می‌دهیم و نتیجه مذاکرات را منتقل می‌کنیم و ظرف هفته آینده مجدد به وین برای ادامه مذاکرات باز می‌گردیم.