دورهمی و تجمع در بوستان های شهرری همزمان با روز طبیعت ممنوع است

ری- فرماندار ویژه ری گفت: دورهمی و تجمع در بوستان های شهرری همزمان با روز طبیعت ممنوع است.
به گزارش خبرنگار مهر، حسین توکلی کجانی شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران ضمن درخواست از شهروندان جهت پرهیز از ..

دورهمی و تجمع در بوستان های شهرری همزمان با روز طبیعت ممنوع است

ری- فرماندار ویژه ری گفت: دورهمی و تجمع در بوستان های شهرری همزمان با روز طبیعت ممنوع است.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین توکلی کجانی شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران ضمن درخواست از شهروندان جهت پرهیز از هرنوع تجمع در فضای سبز و پارک‌ها اظهار داشت: با توجه به وضعیت نارنجی کرونایی در شهرستان ری و بر اساس تصمیم ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و همچنین به منظور کنترل روند شیوع این بیماری، در روز سیزدهم فروردین روز طبیعت دورهمی و تجمع در تمامی بوستان‌ها، پارک‌ها و مزارع حاشیه شهرها و روستاهای شهرستان ری ممنوع است.

توکلی کجانی گفت: از تمامی شهروندان فهیم ری می‌خواهیم تا همچون سال گذشته ضمن توجه به خطرات ناشی از عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، از مراجعه به بوستان‌ها و پارک‌ها در روز طبیعت اجتناب نموده و این روز را در کنار خانواده در منازل خود سپری کنند.

معاون استاندار تهران عنوان داشت: همچنین از هم استانی‌هایی که در سال‌های گذشته در روز طبیعت میهمان شهرستان ری بوده و این روز را در فضای سبز و بوستان‌های ری می‌گذراندند نیز تقاضا می‌شود به منظور حفظ سلامتی خود و خانواده و نیز ساکنین ری به رعایت نکات بهداشتی توجه کرده و در روز طبیعت به حوزه سرزمینی شهرستان ری سفر نکنند.

فرماندار ویژه ری بیان داشت: تا زمانی که تلاش همگانی برای جلوگیری از شیوع و افزایش آمار بیماری صورت نگیرد نمی‌توانیم بر این بیماری غلبه کنیم.

کد خبر ۵۱۷۸۳۴۰

مقاله اصلی