دفع حمله شبه نظامیان سعودی در جنوب غرب تعز یمن

دفع حمله شبه نظامیان سعودی در جنوب غرب تعز یمن منابع یمنی از دفع حمله گسترده شبه نظامیان وابسته به عبد ربه منصور هادی رئیس جمهوری فراری و مستعفی یمن به دست نیروهای انصارالله یمن خبر دادند.
به گزارش خب..

دفع حمله شبه نظامیان سعودی در جنوب غرب تعز یمن

دفع حمله شبه نظامیان سعودی در جنوب غرب تعز یمن

منابع یمنی از دفع حمله گسترده شبه نظامیان وابسته به عبد ربه منصور هادی رئیس جمهوری فراری و مستعفی یمن به دست نیروهای انصارالله یمن خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر، یک منبع نظامی یمنی در گفتگو با المیادین اعلام کرد که نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن موفق شدند، حمله گسترده شبه نظامیان وابسته به «عبد ربه منصور هادی»، رئیس جمهوری فراری و مستعفی یمن را در جنوب غربی استان «تعز» دفع کنند.

این منبع نظامی یمنی با تشریح اینکه، این حمله گسترده از سه محور و از جنوب غربی استان تعز انجام شده بود، افزود: در جریان دفع این حمله توسط ارتش و کمیته‌های مردمی یمن ده‌ها نفر از شبه نظامیان وابسته به هادی کشته و زخمی شدند.

عربستان سعودی از ششم فروردین ۹۴ در قالب ائتلافی از چند کشور عربی و با کمک و چراغ سبز آمریکا، حملات گسترده‌ای را علیه یمن آغاز کرد تا به بهانه بازگرداندن «عبدربه منصور هادی» رئیس جمهوری مستعفی و فراری این کشور به قدرت، به اهداف و زیادی خواهی‌های سیاسی خود جامه عمل بپوشاند.