دعوت امام جمعه ارومیه از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان غربی در پیامی مشترک مردم ولایتمدار و انقلابی استان را جهت شرکت حداکثری در راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن دعوت کردند. به گزارش خبرگزاری مهر ، در بخشی از پیام مشترک حجت الاسلام سیدمهدی قریشی امام جمعه ارومیه و محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی آمده ست، یوم […]

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان غربی در پیامی مشترک مردم ولایتمدار و انقلابی استان را جهت شرکت حداکثری در راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن دعوت کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر ، در بخشی از پیام مشترک حجت الاسلام سیدمهدی قریشی امام جمعه ارومیه و محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی آمده ست، یوم الله بیست و دوّم بهمن، سرآغاز حکومت مجدد صالحان و سپیده روشن پیروزی و روز تجلّی افتخار، عزت، اقتدار و خودباوری ملّت بزرگ ایران است و گرامیداشت این روز سرنوشت ساز، تکریم و پاسداشت خون مطهر هزاران شهید سرافرازی است که برای به ثمر رسیدن انقلاب و کسب استقلال کشور، از جان عزیز خود گذشتند.
این پیام می افزاید، حال که قطار انقلاب در چهل و یکمین ایستگاه مقتدرانه خود در مقابل هجمه های سنگین دشمنان به راه خود ادامه می دهد، راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش عظیم شوکت و اقتدار ایران اسلامی است که به سردمداران استکبار جهانی می فهماند هیچ قدرتی نمی تواند ملت بزرگ ایران را از راه افتخارآمیز و رو به پیشرفت خود بازدارد.
در ادامه پیام آمده است، یقیناً، حضور حداکثری شما مردم عزیز در این همایش ملی، که آمیخته با اربعین شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خواهد بود همچون همیشه نشانگر پیوند ناگسستنی ملت ایران با آرمان های والای حضرت امام راحل (ره)، مقام عظمای ولایت و شهدای والامقام خواهد بود.
این جانبان، ضمن تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، از آحاد مردم شریف و ولایی و همه اقوام و ادیان استان آذربایجان غربی برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت و از پروردگار متعال مسئلت می نمائیم تا همواره عنایات خاصه خود را شامل ملت و کشور عزیز ما بگرداند.