دستگیری سارق حرفه‌ای با ۲۵ فقره سرقت در بجنورد

دستگیری سارق حرفه‌ای با ۲۵ فقره سرقت در بجنورد بجنورد- فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری سارق حرفه‌ای در بجنورد خبر داد و گفت: سارق پس از دستگیری به ۲۵ فقره سرقت اعتراف کرد.
سردار سعید مطهری زاد..

دستگیری سارق حرفه‌ای با ۲۵ فقره سرقت در بجنورد

دستگیری سارق حرفه‌ای با ۲۵ فقره سرقت در بجنورد

بجنورد- فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری سارق حرفه‌ای در بجنورد خبر داد و گفت: سارق پس از دستگیری به ۲۵ فقره سرقت اعتراف کرد.

سردار سعید مطهری زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن خصوصی در سطح شهرستان بجنورد، بلافاصله موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان با جدیت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی ادامه داد: کارآگاهان با به دست آوردن مدارک موجود در صحنه سرقت‌ها و همچنین انجام تحقیقات علمی و تخصصی موفق شدند، متهم را شناسایی کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: با شناسایی سارق، مأموران طی یک عملیات ویژه و ضربتی وی را در منزلش دستگیر و در بازرسی از محل نیز تعداد قابل توجهی اموال مسروقه از قبیل لاستیک خودرو، شیرآلات، پخش خودرو، چادر و … را کشف کردند.

مطهری زاده در انتها با اشاره به اعتراف سارق به ۲۵ فقره سرقت از اماکن خصوصی در سطح شهرستان بجنورد، گفت: فرد دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.